Dołącz do IV edycji Programu Akceleracyjnego TeenCrunch!

O autorze
1 min czytania 2023-09-06

Masz 15-22 lata? Marzysz o rozwoju technologiczno-biznesowym i osiągnięciu prawdziwego sukcesu na rynku? Mamy dla Ciebie niesamowitą szansę! Zapraszamy Cię do udziału w czwartym wydaniu naszego Programu Akceleracyjnego, który już od paru lat odmienia przyszłość młodych przedsiębiorców w Polsce. 

Formularz rekrutacyjny.

Co oferujemy?

  • Ekspercka Wiedza: Dostęp do najlepszych mentorów i specjalistów w dziedzinach takich jak biznes, technologia, marketing i finanse. Nasi eksperci podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą, wspierając Cię na każdym kroku.
  • Sieć Kontaktów: Niezastąpiona okazja do nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami, jak i utalentowanymi przedsiębiorcami, co może prowadzić do partnerstw biznesowych, współpracy i inspirujących projektów.
  • Stworzenie Twojego Startupu: W naszym programie w zespole, który stworzysz z innymi uczestnikami zbudujesz swój własny startup! Nisz startupowych jest wiele i to Wy wspólnie zdecydujecie w jakim kierunku chcecie podążać! 

Jeszcze konkretniej:

  • w czasie 5 miesięcy zdobędziesz wiedzę na bootcampach technologicznych i startupowych z top ekspertami w swoich dziedzinach, będą to  m.in. Szymon Paluch, Mick Griffin, Borys Musielak, Tymon Kokoszka, Magdalena Wojtera, Łukasz Cieśla i Marcin Szymański, Bartek Janowicz czy Paweł Marszalec,
  • opanujesz podstawy programowania dzięki Giganci Programowania
  • rozwiniesz swoje pomysły pod okiem doświadczonych mentorów ze środowiska startupowego, m.in. Bartek Bilicki, Dawid Leśniakiewicz i Radosław Kulesza, Konrad Latkowski, Magdalena Jabłońska, Marcin Pindral, Katarzyna Piasecki, Anna Jurgaś, Nina Wieretiło i wielu innych.

To jedynie garść informacji na temat perspektyw jakie nasz program Ci oferuje, więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://teencrunch.org/. Dołącz do nas i zacznij swoją przedsiębiorczą przygodę już teraz!

Przyjmujemy zgłoszenia do 28 września 2023!

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj