Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Dom mediowy Codemedia wzmacnia dział Business Development

Agata Nowak dołączyła do zespołu Codemedia, obejmując stanowisko Product Managera w dziale Business Development. Będzie odpowiedzialna za nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami.
O autorze
1 min czytania 2015-02-19

Nowak dotychczas była związana z Platformą Mediową Point Group, wydawcą „Wprost” i „DoRzeczy”, gdzie jako Key Account Manager była odpowiedzialna głównie za współpracę z branżą farmaceutyczną. Wcześniej pracowała jako Junior Key Account Manager w Bonnier Business Polska, wydawcy „Pulsu Biznesu”, „Pulsu Medycyny” i „Pulsu Farmacji”. W wydawnictwach współpracowała m.in.: z takimi firmami jak: VP Valeant, Boehringer Ingelheim, Polfa Tarchomin, Meda Pharmaceuticals, Novascon Pharmaceuticals, Takeda Polska, Polfarmex.

Swoją karierę rozpoczynała w amerykańskim przedsiębiorstwie GE Real Estate, w którym realizowała projekty biznesowe dla kluczowych klientów. Nowak pełniła również funkcję managera w firmie Tax Care, równocześnie pracując jako Business Development Representative w agencji Looksoft. Pracowała również w Credit Agricole Corporate & Investment Bank w dziale finansowym.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Ekonomii Wyższej Szkoły Handlowej im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj