Druga edycja LinkedIn Local Virtual – prawdziwe spotkanie w wirtualnym świecie

Trwa rejestracja na drugą edycję LinkedInLocal Virtual – wydarzenia, na którym 17 czołowych ekspertów i ekspertek podzieli się najlepszymi praktykami z dziedzin marketingu, sprzedaży i biznesu.
O autorze
1 min czytania 2020-10-05

Wśród prelegentów znaleźli się przedstawicieli firm Google, Asseco, Luxmed, Adamed czy Mastercard oraz specjaliści marketingu B2B, Employer Brandingu, social sellingu czy komunikacji kryzysowej.

Wydarzenie rozpocznie i poprowadzi Jakub Sito, dziennikarz i konsultant marketingu, a prezentację keynote na temat „Jak zepsuć zdalne wystąpienie i stracić zaangażowanie słuchaczy na home-office” wygłosi Kamil Kozieł. W czasie wydarzenia przewidziano także dyskusje, wystąpienia, warsztaty oraz pokaz case studies. W ramach dwóch ścieżek tematycznych, z których uczestnicy będą mogli wybrać interesujące ich wystąpienia, zostaną poruszone m.in. takie tematy jak:

  • Profil firmowy na LinkedIn – co robisz źle (prowadzi Dagmara Pakulska, social media trainer & consultant)
  • Mit racjonalności w B2B (prowadzi Łukasz Kosuniak, CEO, GrowConsulting)
  • Algorytm LinkedIn vs algorytm ludzkiego oka. H2H (prowadzi Marcin Banaszkiewicz, trener LinkedIn)
  • Po co handlowcom social selling? (prowadzi Katarzyna Sitarska, social selling lead i Adam Kozłowski VP digital, Monday)

Wszyscy uczestnicy przez cały czas trwania wydarzenia będą mogli skorzystać z sesji networkingu online, biorąc udział w ruletce spotkań face-to-face. Pełna agenda spotkania oraz informacje o prelegentach znajdują się na stronie linkedinlocalvirtual.pl

Linkedin Local Virtual to coś więcej niż webinar czy szkolenie online. Pierwsza edycja LinkedIn Local Virtual udowodniła, że jest to możliwe, gromadząc ponad 1500 uczestników.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wydarzenie odbędzie się 15 października w godz. 10:30-16:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Zapisy dostępne są na stronie: linkedinlocalvirtual.pl

Organizatorem #LinkedinLocalVirtual jest Sharebee – pierwsza w Polsce platforma do obsługi programów social selling i employee advocacy. Partnerem wydarzenia jest Monday. Agencja komunikacji zintegrowanej. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: NowyMarketing, Marketing przy kawie, SOCIALPRESS, Brief.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się