Dzięki Netflixowi sprawdzisz, ile potrwa Twój związek. Marka przewiduje przyszłość

Dzięki Netflixowi sprawdzisz, ile potrwa Twój związek. Marka przewiduje przyszłość
''Black Mirror'' to serial ukazujący czarną wizję przyszłości opanowanej przez technologię, który potrafi być naprawdę niepokojący - szczególnie, jeśli akcja zaczyna toczyć się w prawdziwym życiu.
O autorze
0 min czytania 2018-02-21

Ten, kto oglądał najnowszy sezon serialu wie, że wizja świata nie jest raczej pokrzepiająca. Choć był odcinek, który wyraźnie pokazał, że miłość przetrwa wszystko. Aplikację, która pojawiła się w epizodzie, Netflix przeniósł do prawdziwego życia. Z okazji walentynek marka postanowiła dać szansę przetestowania tej technologii wszystkim. Na stronie Coach.dating możemy skorzystać z gadżetu, który próbuje przewidzieć, jak długo przetrwa nasz związek.

PS

Netflix często nie pozwala zapomnieć o sobie fanom seriali. Kiedy głośno było o premierze kolejnego sezonu Stranger Things, marka stworzyła grę inspirowaną wydarzeniami z serialu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Innym, dobrym przykładem akcji Netflixa była kontekstowa kampania OOH, w ramach której agencja DonerLA umieszczała reklamy w łazienkach klubów i barów, gdzie klienci w latach 90. konsumowali towar kartelu Cali.

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się