E-mail Marketing w sklepie internetowym

E-mail Marketing w sklepie internetowym
Chcesz się rozwijać i poznawać tajniki najpopularniejszych narzędzi marketingowych? A może planujesz kampanię email marketingową i szukasz nowych pomysłów lub sprawdzonego źródła wiedzy?
O autorze
1 min czytania 2012-07-31

Zespół ekspertów email marketingu z GetResponse wraz z serwisem Ekomercyjnie.pl wydał niedawno obszerny ebook „E-mail marketing w sklepie internetowym”. Jak zapewniają autorzy, jest to publikacja, która przyda się nie tylko początkującym marketerom e-sklepów. Każdy rozdział oprócz wiedzy teoretycznej zawiera również wiedzę praktyczną, która krok po kroku wprowadza czytelnika w każdy element kampanii email marketingowej.

Razem z autorami ebooka postanowiliśmy zorganizować krótki konkurs, w którym do wygrania jest łącznie 6 egzemplarzy książki. Zasady konkursu są bardzo proste. W tym tygodniu na naszym profilu na Facebooku pojawią się dwa pytania dotyczące email marketingu. Trzy pierwsze (lub wg wskazanej kolejności, np. 1., 5. i 10.) osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na podany adres email, otrzymają jeden egzemplarz ebooka. Trzymajcie zatem rękę na pulsie i systematycznie śledźcie informacje pojawiające się na Facebooku.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj