Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Eat and Doughnate: kucharze Eataway smażą pączki w szczytnym celu

Eat and Doughnate: kucharze Eataway smażą pączki w szczytnym celu
Kucharze portalu Eataway wpadli na pomysł połączenia tradycji ze szczytnym celem – 28 lutego, czyli w Tłusty Czwartek, będą smażyć pączki, z których cały dochód zostanie przekazany na budowę ogródka warzywnego dla młodzieży z placówki Parkowa 12 w Krakowie.
O autorze
1 min czytania 2019-02-28

Tłusty Czwartek to taki dzień, kiedy zapominamy o swojej diecie oraz kaloriach i pozwalamy sobie na odrobinę zapomnienia w jedzeniu pączków. Stało się to już swego rodzaju tradycją i jest to chyba jedyny dzień w roku, kiedy przed wszystkimi cukierniami w mieście ustawiają się kilometrowe kolejki.

Portal Eataway, propagujący ideę wspólnych posiłków wraz z sąsiadami czy lokalsami, wpadł na pomysł połączenia tradycji wraz ze szczytnym celem. Z okazji tegorocznego Tłustego Czwartku kucharze serwisu usmażyli 1200 pączków, z których cały dochód zostanie przekazany na budowę ogródka warzywnego dla młodzieży z placówki Parkowa 12 w Krakowie.

To nie pierwszy raz, kiedy portal Eataway zainicjował taką akcję – w zeszłym roku kucharze serwisu usmażyli 1300 pączków, z których dochód został przekazany na konto Skawińskiego schroniska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zachęcamy do zerknięcia na inne ciekawe akcje społeczne.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

Tłusty Czwartek to dzień, w którym zdjęcia, infografiki i memy podbijają Internet każdego roku. Gdzie pojawiły się najpopularniejsze wzmianki na temat święta pączków w 2018?