Email marketing oczami internautów – zaproszenie do badania

Zespół GetResponse po raz kolejny poddaje analizie rodzimy rynek email marketingu. Tym razem zbada jak użytkownicy poczty email postrzegają newslettery, które otrzymują.
O autorze
1 min czytania 2013-01-22

Eksperci z GetResponse wystartowali z kolejnym projektem badawczym na temat email marketingu – „Email marketing widziany oczami internautów”. Tym razem postanowili zmierzyć się z opiniami użytkowników poczty email na temat działań email marketingowych.

Aby wziąć udział w badaniu wystarczy poświęcić parę chwil i odpowiedzieć na kilka zamkniętych pytań umieszczonych w ankiecie internetowej. Wszystkie odpowiedzi zostaną przeanalizowane i opublikowanie w formie raportu. Wnioski z badania pomogą marketerom lepiej poznać oczekiwania i nastawienie internautów do email marketingu, co może przełożyć się na skuteczność prowadzonych kampanii.

Każdy kto wypełni ankietę i poda swój adres email weźmie udział w losowaniu unikatowych niespodzianek sygnowanych logo GetResponse. Nagrody będą losowane co drugi dzień w trakcie trwania badania, a zwycięzcy ogłaszani na facebookowym profilu GetResponse.

Badanie potrwa do 8 lutego. Aby wypełnić ankietę wystarczy wejść na stronę http://app.getresponse.com/survey.html?survey_id=14055

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj