Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

endorfina events wprowadziła świąteczne strefy H&M Home do wybranych sklepów H&M

Świąteczne strefy H&M Home stanęły w sklepach H&M w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Za projekt oraz realizację świątecznych przestrzeni H&M Home odpowiada agencja endorfina events, jest to kolejny projekt agencji dla słynnej, szwedzkiej sieci sklepów.
O autorze
1 min czytania 2014-12-11

Strefy H&M Home łączące witryny sklepów H&M z przestrzenią zakupową zostały zlokalizowane w centrach handlowych Złote Tarasy oraz Arkadia w Warszawie, Galerii Krakowskiej w Krakowie oraz Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Ponadto, we flagowym sklepie H&M przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie endorfina events zaaranżowała witrynę sklepową oraz pokój z kominkiem w stylu skandynawskim – kanapa z poduchami, dywan i produkty stojące na półkach – zazwyczaj służących do ekspozycji ubrań, tym razem spełniających rolę domowego regału – od razu pokazują jak przytulnie mógłby wyglądać dom każdego z nas z przedmiotami H&M Home ze świątecznej kolekcji.

„Świeżo otwarte, świąteczne przestrzenie H&M Home cieszą się dużym zainteresowaniem – to zasługa zarówno naszego asortymentu, który odpowiada gustom Polaków, jak i odpowiedniego wyeksponowania produktów dzięki pomysłowi i realizacji stref przez agencję endorfina events. To nasza kolejna owocna współpraca i ciekawe, niebanalne rozwiązanie, z którym możemy dotrzeć do naszych klientów” – komentuje Ewa Jarzemska, Marketing Manager H&M.

Klienci H&M mają możliwość korzystania ze świątecznych stref H&M Home w sklepach do połowy stycznia 2015 roku.

„Projekt ten jest dla nas najlepszym dowodem na to, że stworzenie studia 2D i 3D wewnątrz naszej agencji było słuszną decyzją. Projektowanie to usługa komplementarna do naszej stricte eventowej działalności. Dzięki studio jesteśmy w stanie stworzyć scenografię eventów, stoiska targowe czy przestrzenie i wystawy sklepowe, a wszystko to pod jednym dachem” – dodaje Maciej Ledzion, partner zarządzający w endorfina events.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Agencja endorfina events już kilkakrotnie realizowała projekty na zlecenie H&M, zarówno w Polsce jak i za granicą. Były to m.in.: przedpremierowa prezentacja kolekcji Alexandra Wanga dla H&M, i-D Poland Launch Party by H&M, H&M na dwóch festiwalach muzycznych w Rumunii Roaba de Cultura i Summer Well w ramach akcji H&M Loves Music.

Słuchaj podcastu NowyMarketing