Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

endorfina events współorganizatorem 4. edycji „Perspektywy Women in Tech Summit 2022” Fundacji Edukacyjnej Perspektywy

Dwa dni wypełnione po brzegi inspirującymi prelekcjami, sesjami mentoringowymi i warsztatami gościły ponad 10 tys. osób. Za koprodukcję czwartej edycji wydarzenia Fundacji Perspektywy po raz kolejny odpowiadała agencja endorfina events.
O autorze
1 min czytania 2022-06-15

240 prelegentów, 500 sesji mentoringowych, 100 partnerów, ponad 10 tys. uczestników z 73 krajów, z czego blisko 7500 tys. obecnych stacjonarnie, 4 sceny, 50-osobowy zespół organizujący event, zaplecze techniczne 150 specjalistów oraz 113 fantastycznych wolontariuszy obecnych każdego dnia. Tak w liczbach opisać można tegoroczną edycję Perspektywy Women in Tech Summit, podczas której poruszone zostały m.in. zagadnienia sztucznej inteligencji, innowacji i neuroróżnorodności.

Poruszany wielokrotnie podczas prelekcji, jak i warsztatów, był także temat rozwiązań sprzyjających zrównoważonemu rozwojowi oraz zmianom wspierającym wzrost zeroemisyjnych działań. Był to pierwszy w historii polskiej branży eventowej event przyjaznym klimatowi. W tym celu Fundacja Perspektywy razem z firmą Orange, przy wsparciu Miasta Warszawa i Plan Be Eco, zmierzy wytworzoną podczas wydarzenia emisję gazów cieplarnianych i zwróci ją naturze, sadząc bioróżnorodny las w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Perspektywy Women in Tech Summit to spotkanie zaangażowanych, mądrych i odpowiedzialnych kobiet w technologiach – a to zobowiązuje. My wiemy, że od nas zależy bardzo dużo. Walka o planetę jest obecnie kwestią najważniejszą. Naszym obowiązkiem jest działanie – mówi Dr Bianka Siwińska, CEO w Fundacji Perspektywy.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zespół endorfiny przy tegorocznym evencie odpowiadał za produkcję, koordynację i realizację wydarzenia, w tym reżyserię Main Stage i Tech Stage, organizację recepcji, scenariusz eventu, strefę vege food zone, jak i koordynację scenografii, warsztatów oraz wolontariuszy.

Największym wyzwaniem i największą satysfakcję było połączenie dwóch oddzielnych zespołów w jedną drużynę grającą do tej samej bramki. Dzięki temu wspólnie z Fundacją Perspektywy udało nam się wypracować wsparcie, organizację , jakość i komfort pracy, jakiej żadne z nas nie osiągnęłoby samemu. Wszystkim przyświecały  te same cele dlatego współpraca, aby osiągnąć pierwsze wydarzenie pozytywne klimatyczne dedykowany rozwojowi wrażliwości i piękna umysłów uczestników – musiała skończyć się sukcesem. Czymś co długo będę wspominać będzie niesamowita energia kobiet z całego świata – mówi Sabina Janocha, senior project manager w endorfina events.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W celu ograniczenia zbędnego plastiku o odpowiednie nawodnienie uczestników zadbało Miasto Warszawa, przekonując do wyboru warszawskiej kranówki dostarczanej biodegradowalnych kubeczkach. Na wydarzeniu została zapewniona również specjalna strefa dla najmłodszych.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

endorfina events drugi raz współorganizuje Perspektywy Women in Tech Summit razem z Fundacją Perspektywy, poprzednia edycja została przeprowadzona w formule online.