Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Finał 7. edycji Papaya Young Directors z transmisją w całej Polsce

5 września, w Teatrze Studio w Warszawie, odbędzie się finał konkursu Papaya Young Directors. Po raz pierwszy w historii, premierę filmów oraz ceremonię wręczenia nagród będzie można oglądać w miejscach plenerowych m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy i Łodzi.
O autorze
1 min czytania 2020-08-21

Lista nie została zamknięta, a aktualny wykaz miejsc będzie można śledzić na wydarzeniu Finał Papaya Young Directors 2020. Transmisję internetową będzie można również obejrzeć na kanałach społecznościowych Papaya Young Directors i Papaya Films, a także na portalu Noizz.pl. Trwają też rozmowy finalizujące transmisję w jednej z ogólnopolskich telewizji. Galę rozdania nagród 7. edycji konkursu uświetnią występy m.in. Natalii Przybysz, Barbary Wrońskiej i Skubasa. Finałowi towarzyszyć będą spotkania online z filmowcami i artystami. Wśród prelegentów znajdują się m.in. Paweł Pogorzelski (autor zdjęć do filmów „Midsommar” i „Hereditary”), Agnieszka Smoczyńska (reżyserka filmów „Fuga”, „Córki dancingu”), czy Natasza Parzymies (twórczyni serialu “Kontrola”).

Siódmą edycję współtworzą: Allegro, Coca – Cola, Decathlon, DPD, Durex, PZU, Tyskie, Rossmann, a w kategorii Music Stories Kayax oraz w nowej kategorii Instagram – Facebook. Partnerem technologicznym wspierającym finał Papaya Young Directors jest Move Closer, a Partnerem Logistycznym jest DPD. 
Do Partnerów Finału należą: Teatr Studio, Forum Przestrzenie w Krakowie, Sztauwajery w Katowicach, festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice, Ulica Elektryków by Crane Agency w Gdańsku, Gdyńskie Centrum Filmowe, Laba.Land w Poznaniu, Strefa Piotrkowska 217 w Łodzi, Wyspa Tamka oraz Charlotte we Wrocławiu, Landshaft w Bydgoszczy, Charlotte Bouillon i Fala – Pawilon nad Wisłą w Warszawie, Kancelaria Leśniodorski, Ślusarek i Wspólnicy, In Clean Covid-19 Disinfection Solutions, HIKVISION.