Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Firma hi wprowadza pierwszą na świecie spersonalizowaną kartę NFT Mastercard

Uprawnieni posiadacze karty będą mogli nadać jej niepowtarzalny wygląd, umieszczając na awersie wybranego awatara NFT, który jest w ich posiadaniu i cieszyć się łatwymi płatnościami w ponad 90 milionach punktów na świecie, w których akceptowane są karty Mastercard.
O autorze
2 min czytania 2022-09-27
Wdrażane karty NFT nie tylko wyróżniają się wyglądem, ale dla ich właścicieli są również sposobem wyrażenia siebie, dając możliwość pokazania w realu, do jakiej wirtualnej społeczności przynależą. Nasza karta umożliwia płacenie walutami fiducjarnymi, stablecoinami oraz innymi kryptowalutami. Co więcej, oferuje atrakcyjne pakiety korzyści finansowych i dodatkowych bonusów, które można wykorzystać w codziennym życiu. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt to kolejna, ważna zmiana na rynku płatności na świecie – mówi Sean Rach, współzałożyciel hi.
Obserwujemy coraz większe zainteresowanie NFT i kryptowalutami wśród konsumentów i dlatego podejmujemy działania, aby rozwiązania te weszły na stałe do wachlarza łatwo dostępnych środków płatniczych. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą hi – wspólnie napędzać innowacje na rynku płatności oraz tworzyć rozwiązania, które umożliwiają personalizację produktu, przy zachowaniu najwyższych standardów ochrony i bezpieczeństwa, których konsumenci oczekują od Mastercard – mówi Christian Rau, senior vice president, Crypto and Fintech Enablement w Mastercard.

Co warto wiedzieć o karcie debetowej hi Mastercard:

Karta debetowa hi jest dostępna w sześciu wariantach oferujących różne pakiety korzyści, w zależności od poziomu członkostwa w hi. Uzyskuje się je poprzez stakowanie tokena hi (HI), a cena najniższego poziomu nie przekracza ekwiwalentu 10 euro.

Korzystając z karty Mastercard, można:

 • płacić walutami fiducjarnymi, stablecoinami oraz innymi kryptowalutami u każdego sprzedawcy przyjmującego płatności kartą Mastercard

  LinkedIn logo
  Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
  Obserwuj
 • otrzymać zwrot wydatków na poziomie 1-10%

 • skorzystać z rabatów na subskrypcje cyfrowe (od 1 do 20 pozycji)

  Słuchaj podcastu NowyMarketing

 • natychmiastowo zasilać swoją kartę walutową w euro lub funtach przy użyciu spersonalizowanego numeru IBAN korzystając z systemu SEPA lub FPS

  NowyMarketing logo
  Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
  Rozwijaj się
 • cieszyć się gwarancją najlepszych stawek i wielu dodatkowych korzyści w 5-gwiazdkowych hotelach partnerskich na całym świecie

 • spersonalizować swoją kartę awatarem NFT, którego posiadanie można zweryfikować i który spełnia standardy projektowania kart Mastercard (benefit dla posiadaczy pakietu Gold i wyższych).

Złóż wniosek o kartę debetową Fiat & Crypto

Aby złożyć wniosek o kartę debetową hi, należy pobrać aplikację hi App i wybrać poziom członkostwa spośród sześciu oferowanych: Basic, Black, Silver, Gold, Platinum lub Diamond, z których każdy oferuje szereg  korzyści finansowych i dodatkowych bonusów.

Karta debetowa hi będzie na początku dostępna dla członków hi w 30 krajach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także w Wielkiej Brytanii. Członkowie pakietu hi Gold, Platinium i Diamond mogą spersonalizować kartę dodając na nią awatar NFT, który pochodzi z jednej z najbardziej znanych kolekcji takich jak CryptoPunks, Moonbird, Goblins, Bored Apes i Azukis. Właściciele awatarów zostaną poproszeni o potwierdzenie ich praw własności przed personalizacją karty. Karta debetowa hi będzie wydawana przez firmę Moorwand.

Zapisz się do hi używając kodu hi.com/mastercard. Jedna losowo wybrana osoba zostanie członkiem na poziomie Gold oraz otrzyma 100 000 tokenów HI. Więcej informacji: hi.com.