Foszer Sawicki dla Fundacji AST – spot 1%

Prawie 100 tysięcy wyświetleń, prawie 2 tysiące udostępnień w przeciągu 10 dni - to wyniki spotu, który dom produkcyjny Foszer Sawicki przygotował dla Fundacji AST.
O autorze
1 min czytania 2017-04-25

To była świetna zabawa – psiaki są bardzo wdzięcznymi towarzyszami na planie i świetnymi aktorami. Wspieramy projekty, które pozwalają zmienić ludzkie myślenie, czy punkt widzenia. Treść i przesłanie są dla nas tak samo ważne, jak dobra jakość spotu, za który jesteśmy odpowiedzialni. – mówi Bartłomiej Foszer, Managing Director domu produkcyjnego.  

Nie jest to jedyna produkcja, zrealizowana dla organizacji pożytku publicznego w tym roku przez zespół produkcyjny Foszer Sawicki. Na ich koncie znajduje się także spot 1% dla Fundacji TV Puls „Pod Dębem” w którym pokazują życie seniorów w sposób odbiegający od stereotypu. 

Film pomaga w zdobywaniu środków z 1 procenta na działalność fundacji, która wspiera porzucone i przebywające w schroniskach psy rasy TTB (Terierr typu Bull), organizując adopcje i domy zastępcze. 

W spocie gościnnie wystąpiła Katarzyna Bujakiewicz będąca ambasadorką fundacji. W spocie obalane są mity związane z rasą TTB – jest to jedna z najczęściej krzywdzonych ras psów w Polsce.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj