From The Frontline: Grazia uhonorowała brytyjskie lekarki i pielęgniarki walczące z koronawirusem specjalnymi okładkami

From The Frontline: Grazia uhonorowała brytyjskie lekarki i pielęgniarki walczące z koronawirusem specjalnymi okładkami
Redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu Grazia postanowili uhonorować lekarki i pielęgniarki, które są na pierwszej linii frontu w codziennej walce z wirusem i umieścili ich wizerunki na okładkach najnowszego wydania czasopisma.
O autorze
1 min czytania 2020-04-02

W związku z panującą na całym świecie pandemią miliony pracowników medycznych codziennie ratują życia pacjentów zarażonych wirusem. Niedawno redakcja francuskiej edycji magazynu Elle postanowiła podziękować lekarzom oraz pielęgniarkom za ich walkę z koronawirusem i wypuściła specjalne wydanie czasopisma, które jest jednocześnie przewodnikiem o pracy, kulturze i szkole w czasie pandemii. Teraz na podobny krok zdecydowała się brytyjska Grazia. 

Redaktorzy magazynu postanowili bowiem uhonorować lekarki i pielęgniarki, które codziennie są na „pierwszej linii frontu” w walce z wirusem – wizerunki czterech pracownic brytyjskiej służby zdrowia pojawiły się na okładkach najnowszego wydania czasopisma. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Okładkowe zdjęcia zostały wykonane na parkingach szpitali należących do NHS z zachowaniem należytych środków bezpieczeństwa. Jak przyznali redaktorzy magazynu, była to zarazem najszybsza sesja zdjęciowa, jaka kiedykolwiek została zrealizowana dla magazynu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS2

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS3

Na backlightach AMS w Poznaniu i Warszawie rozpoczęła się kampania społeczna „Dziękujemy Wam #sluzbazdrowia” zorganizowana wspólnie przez AMS oraz drukarnie Labo Print z Poznania i Servcomp z Warszawy.