Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Future Port w Pradze: Festiwal przyszłości przedstawia technologie, które mogą zmienić całą branżę

Już 7 września Targ Holesovice w 7 dzielnicy Pragi przekształci się w przystań przyszłości. Future Port – jest pierwszym tak wizjonerskim festiwalem międzynarodowym. Na wydarzeniu zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie z całego świata bez ograniczania się do konkretnych sektorów.
O autorze
2 min czytania 2017-09-04

Wydarzenie przyciągnie ekspertów z wielu krajów. Organizatorzy wierzą, że Future Port zainspiruje do podobnych inicjatyw stolice państw Europy Środkowo-Wschodniej, a przede wszystkim Warszawę, Budapeszt oraz Bratysławę. Polskie środowisko będzie reprezentowane m.in. przez Marka Gutt-Mostowego, Prezesa oraz założyciela EUROLOOP. Firma ta zbuduje kolejkę Hyperloop w skali 1:1 oraz zaprojektuje jej system kontroli – SpaceX Hyperloop.

Drony, elektryczne pojazdy, latające samochody, drukarki 3D, roboty, które umieją mówić, chodzić, skakać, a nawet latać – to, co widzieliśmy w filmach science-fiction parę lat temu, dzisiaj staję się rzeczywistością. Festiwal Future Port w Pradze da nam możliwość sprawdzenia projektów stworzonych przez liderów rynku od kuchni. Na warsztatach, wykładach i demonstracjach zgłębimy tajemnice użytkowania zaawansowanych technologii na co dzień.

Futuryści i liderzy biznesu połączą siły

Szacuje się, że tempo rozwoju technologii przez następną dekadę będzie porównywalne z tempem jej rozwoju przez cały XX wiek. Gwałtowny postęp trudny jest do zrozumienia dla naszego linearnego myślenia. Festiwal Future Port w Pradze zbada ten fenomen i pokaże trendy. Pomoże konsumentom oraz przedsiębiorcom w zrozumieniu dynamiki ciągłego wzrostu oraz wpływu, jaki ma on na biznes i życie. Przedstawione zostaną najnowsze osiągnięcia w sferze autonomicznego transportu, wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywiści, sztucznej inteligencji, drukowania 3D, Internetu Rzeczy, robotyki, przyszłości zdrowia i innych.

Wybitni eksperci, reprezentanci firm i instytucji m.in: IBM, Uniwersytet Singularity, Materialise, IMDEA NANOCIENCIA, Szkoły Zdrowia Publicznego John Hopkins, czy Faraday Future na Festiwalu Future Port opowiedzą o swoich wizjach przyszłości.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Podczas Future Port odbędzie się także konferencja Przyszłość Biznesu. Podczas wydarzenia zobaczymy wszystkie najnowsze technologie, które mogą sprawić, że wiele obszarów działalności gospodarczej ulegnie drastycznej zmianie w ciągu jednego dnia. Do stworzenia takiej konferencji zainspirował nas Uniwersytet Singulariti w Sillicon Valley. Jestem zachwycony, że Nell Watson opowie o implementowaniu sztucznej inteligencji do życia i biznesu na naszej konferencji – powiedział Martin Holecko, współorganizator Etnetera Group i duchowy ojciec festiwalu.

Oprócz Nella Watsona, na wydarzeniu posłuchamy Kenny Hawn, Prezesa Kanadyjskiej firmy MOJIO, która buduje inteligentne platformy transportowe, Prof. Rodolfo Miranda Soriani – Dyrektor IMDEA NANOCIENCIA – nanotechnologicznej firmy, Prof. Thomas Hartung ze Szkoły Zdrowia Publicznego Johns Hopkins, Jurgen Laudus – Dyrektor Produkcji dodatków MATERIALISE, światowej sławy inżynier Otto Fabry, który pracował dla Elona Muska, wynalazcy Aeromobilu – latającego samochodu – Juraj Vaculic oraz 35 innych błyskotliwych umysłów tego świata.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Uczestnicy podczas festiwalu doświadczą najnowszych technologii na własnej skórze. Zobaczą wyścig dronów, maszynę, która rozpoznaje wiek i płeć, bezzałogowy, latający samochód, wirtualną rzeczywistość, roboty, drukarka 3D oraz wiele innych. Wsiądą do elektrycznego samochodu, obejrzą latający pojazd oraz wejdą do wirtualnej rzeczywistości przez okulary 3D i zbadać potencjał druku 3D.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Poza wieloma premierami, które odbędą się na Future Port, organizatorzy zaplanowali dużo więcej atrakcji, których nie chcą jeszcze zdradzać.

Tworzymy społeczność

Future Port w Pradze nie jest jedynym wydarzeniem, które skupia się na innowacjach. Długofalowa wizja festiwalu zakłada, że stworzy on platformę społecznościową dla liderów przyszłości. – Żyjemy w czasach niesamowitych możliwości technologicznych. A kraje Europy Środkowo-Wschodniej mają ogromny potencjał innowacyjny. Chcemy by ludzie oraz przedsiębiorcy się lekko wymieszali, by pokazać im co jest możliwe już dzisiaj i jak przewrotnie rozwijają się technologie. Nie możemy się ich bać, wręcz przeciwnie. Powinniśmy być podekscytowani potencjałem, który z nimi płynie” – dodał Martin Holečko.

Najlepszym sposobem na przepowiadania przyszłości jest tworzenie jej – Abraham Lincoln

Kluczowe fakty:

  • Future Port odbędzie się w Pradze, na Targu Holesovice, 7 września 2017 roku.
  • Program festiwalu to kombinacja prezentacji wybitnych ekspertów z najbardziej wpływowymi trendami technologicznymi, jednodniowego Uniwersytetu Przyszłości, targu przyszłości, warsztatów oraz prezentacji przyszłych trendów
  • Gościmy przedstawicieli: Uniwersytetu Singularity, Materialise, Mojio, Faraday Fture, IBM, Euroloop oraz AeroMobil
  • Festiwal jest organizowany przez Etnetera Group wraz z Google, Microsoftem oraz T-Mobile

Śledź nas:
Strona: www.futureportprague.com
FACEBOOK: www.facebook.com/futureportprague
TWITTER: twitter.com/FuturePortPRG
INSTAGRAM: www.instagram.com/futureportprague

FUTURE PORT PRAGA | Międzynarodowych festiwal Wiznojerstwa i Futurystyki
futureportprague.com | Targ Holesovice (Pražská tržnice), Praga 7 Dzielnica
7 września 2017