Gala Ekstraklasy po raz 5-ty z endorfina events

Gala Ekstraklasy jest największą i najbardziej prestiżową galą piłkarską w Polsce. Za realizację eventu po raz kolejny odpowiedzialna była agencja endorfina events.
O autorze
1 min czytania 2017-06-09

Tegoroczna gala odbyła się w warszawskim ATM Studio. Zgromadziła ponad 500 gości, w tym najważniejsze osobistości ze świata polskiej piłki nożnej oraz licznych celebrytów. Prestiżową nagrodę Piłkarza Sezonu otrzymał piłkarz Legii Warszawa Vadis Odidja Ofoe a Trenerem Sezonu został Maciej Bartoszek z Korony Kielce. Gala była transmitowana przez telewizję CANAL +. 

– To już piąty rok naszej wspólnej pracy z agencją endorfina. Dobrze się znamy i rozumiemy wzajemne potrzeby. Jesteśmy dobrymi partnerami, dzięki czemu możemy co roku podnosić poziom organizacyjny i wizualny wydarzenia – mówi Michał Siara, marketing manager w Ekstraklasa S.A. 

Agencja endorfina events odpowiedzialna była za dobór miejsca, kreację i budowę scenografii, nadzór nad całościową produkcją, obsługę logistyczną i eventową wydarzenia, w tym afterparty, które odbyło się po ceremonii. Za realizację telewizyjną odpowiedzialna była Ekstraklasa Live Park.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj