Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Galeria Młociny wita wiosnę z kolejną dawką atrakcji

Z okazji nadejścia wiosny w najbliższych dniach odwiedzający Galerię Młociny mogą liczyć na wiele atrakcji. Tym razem dla klientów zaplanowano m.in. spektakl Klubu Komediowego „Pollywood”, a także turniej gier planszowych.
O autorze
1 min czytania 2022-03-24

#Pollywood

Znane wszystkim Hollywood już 24 marca o godzinie 19.30 w Galerii Młociny zamieni się w „Pollywood”. A co właściwie oznacza to określenie? Nazwę nowego spektaklu przygotowanego przez Klub Komediowy, który zostanie zaprezentowany na deskach… bielańskiego centrum handlowego. A dokładniej w industrialnej Hali Hutnik, która znajduje się na drugim piętrze obiektu, w strefie Spotkania i Dania. Spektakl skierowany do widzów dorosłych to satyryczna opowieść o polskiej branży rozrywkowej w niecodziennym wydaniu. Jak czytamy na stronie organizatora, Pollywood to rodzime bagienko z celebrytami na wesoło, gdzie umiarkowanie ambitni muzycy, wiecznie początkujący aktorzy oraz influencerzy spełniający nie siebie, a oczekiwania followersów i reklamodawców, zrobią wszystko, aby osiągnąć sukces i zrobić ogólnopolską karierę! Jedno jest pewne – podczas wydarzenia występujący aktorzy zagwarantują widowi obecnej w Galerii Młociny mnóstwo zabawy i uśmiechu.

#TurniejGierPlanszowych

Planszówki na Młocinach to stały punkt w repertuarze atrakcji zaplanowanych przez Galerię Młociny. Cykl cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców stolicy. I nic w tym dziwnego, gdyż zabawa bez prądu w doborowym towarzystwie to zawsze świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, by się o tym przekonać lub chcieliby powtórzyć przygodę z grami planszowymi, Galeria Młociny zaprasza do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania już 27 marca. Tego dnia w godzinach 12:00-18:00 obiekt ponownie wypełni się planszówkami i licznymi atrakcjami, a do dyspozycji uczestników oddana zostanie wypożyczalnia gier z najróżniejszymi tytułami. O wyjątkową atmosferę podczas spotkania zatroszczą się doświadczeni animatorzy, którzy zagwarantują ponadto mnóstwo uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj