Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Galeria Młociny wspólnie z Fundacją Viva dla zwierząt

O autorze
1 min czytania 2021-07-21

W Galerii Młociny ma miejsce wyjątkowa wystawa realizowana we współpracy z Fundacją Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva, w ramach której odwiedzający mogą obejrzeć fotografie psów znajdujących się w schroniskach, a także zapoznać się z historią czworonogów i kto wie – być może zaadoptować swojego wymarzonego pupila! W centrum handlowym wystawiono także pojemnik na podarunki, takie jak karmy, koce oraz preparaty przeciw kleszczom, którego zawartość trafi do podopiecznych schronisk dla zwierząt w Korabiewicach i Celestynowie.


Wakacje niewątpliwie mają swój niepowtarzalny urok. Niestety jest to również okres, w którym ze względu na regularne wyjazdy często porzuca się zwierzęta, a domy tymczasowe szybko stają się przepełnione. W związku z tym Galeria Młociny wspólnie z Fundacją Viva wpadła na nieszablonowy pomysł, którego celem jest zachęcenie do odpowiedzialnej i przemyślanej adopcji. Tuż przy wejściu głównym do obiektu znajduje się wystawa fotografii Doroty Majcher, przedstawiająca czworonogi czekające na nowego opiekuna w Schronisku w Korabiewicach. Zainteresowani mogą zapoznać się z historią każdego z nich, a nawet przygarnąć wymarzone zwierzę i na zawsze odmienić jego los!

– Galeria Młociny to także miejsce życia społecznego i licznych inicjatyw realizowanych z myślą o odwiedzających oraz o tych, którzy potrzebują pomocy w danym momencie. Bardzo się cieszymy, że możemy połączyć siły z Fundacją Viva. Jeśli nasza wystawa przyczyni się do choćby jednej odpowiedzialnej adopcji, będziemy bardzo usatysfakcjonowani. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zmienić życie naszych braci mniejszych – mówi Kamila Kiersikowska, dyrektor Galerii Młociny.

– Cieszymy się, że Galeria Młociny znów zaprosiła nas do współpracy w zakresie pomocy zwierzętom. Wydawałoby się, że placówka handlowa to nie miejsce prozwierzęce, jednak obiekt w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje przestrzeń i inne swoje możliwości, by kupujących uwrażliwiać na los czworonogów. Dziękujemy za wsparcie. Jesteście świetnym przykładem odpowiedzialnego biznesu – dodaje Irena Kowalczyk-Ornowska, która koordynuje inicjatywę z ramienia Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

W obiekcie znajdziemy również specjalny pojemnik, którego zawartość zostanie przekazana do schronisk dla zwierząt w Celestynowie oraz Korabiewicach. Podopieczni z pewnością ucieszą się z karmy dobrej jakości dostępnej w sklepach zoologicznych, zabawek, koców oraz preparatów przeciw kleszczom. Fundacja przypomina, że odpowiednie karmy dla szczeniaków oraz psów dorosłych nie posiadają wysokiej zawartości zbóż lub są ich całkowicie pozbawione. Partnerem inicjatywy jest ASAP drukarnia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej informacji o inicjatywach realizowanych przez Galerię Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing