Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Getin Noble Bank nominowany w Konkursie Biuletynów Firmowych

Kwartalnik pracowników Getin Noble Banku „GO!” ma szansę powtórzyć swój sukces z zeszłego roku i ponownie zdobyć tytuł Biuletynu Wewnętrznego Roku w ogólnopolskim Konkursie Biuletynów Firmowych.
O autorze
1 min czytania 2014-09-22

Organizator konkursu, agencja doradcza i wydawnicza Agape ogłosi listę laureatów tegorocznej edycji konkursu 7 października 2014 r.

Konkurs Biuletynów Firmowych Agape jest jednym z najstarszych i najważniejszych wydarzeń branży custom publishing w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych publikacji korporacyjnych i podkreślenie ich roli w realizowaniu strategii i polityki informacyjnej firmy. W ubiegłorocznej edycji kapituła konkursu doceniła umiejętności dziennikarskie i edytorskie pracowników Getin Noble Banku, przyznając kwartalnikowi „GO!” tytuł najlepszego biuletynu wewnętrznego. W tym roku magazyn ponownie walczy o zwycięstwo w tej kategorii.

Kwartalnik „GO!” tworzą pracownicy Getin Noble Banku, samodzielnie wybierając poruszane zagadnienia oraz przygotowując materiały redakcyjne i fotograficzne. Tematyka biuletynu obejmuje m.in. aktualności korporacyjne, artykuły edukacyjne i szkoleniowe, a także informacje o inicjatywach wewnętrznych firmy.               Wydawany od 2011 r. magazyn trafia bezpośrednio do ponad 6 tysięcy pracowników Getin Noble Banku i stanowi ważne narzędzie komunikacji wewnętrznej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także pełna lista nominowanych znajdują się na stronie organizatora. Laureaci tegorocznej edycji zostaną ogłoszeni 7 października br.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj