GetResponse uruchamia Kreator stron wspierany przez sztuczną inteligencję

GetResponse uruchamia Kreator stron wspierany przez sztuczną inteligencję
O autorze
1 min czytania 2021-06-10

GetResponse, polski dostawca platformy do online marketingu, udostępnił nowy produkt – Kreator stron. Wykorzystując zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji (AI), narzędzie to skutecznie projektuje złożone i przyciągające wzrok strony internetowe dla firm każdej wielkości. Kreator stron pozwala na szybkie stworzenie własnej, profesjonalnie wyglądającej witryny WWW bez konieczności kodowania ani wsparcia programistycznego. Ten niewymagający znajomości kodu Kreator stron dostarcza gotowe do użycia szablony wraz z kompletnym zestawem narzędzi do marketingu online.

– Wprowadzenie nowego narzędzia odbywa się w czasie wzrostu popularności ruchu no-code, który dynamicznie zmienia krajobraz branży technologicznej. „Tworzenie stron internetowych nie musi być drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem – mówi Szymon Grabowski, CEO i założyciel GetResponse. Dzięki Kreatorowi stron, GetResponse umożliwi użytkownikom szybkie przeniesienie ich biznesu do świata online i rozwój firm bez potrzeby pisania kodu HTML, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Kreator stron jest dostępny w języku polskim, a cała platforma wspierana jest przez polskich konsultantów, co dodatkowo obniża barierę wejścia i zwiększa szanse na rozwój lokalnych przedsiębiorstw.

Obecnie, Kreator stron GetResponse oferuje dwie unikalne ścieżki do zbudowania w pełni spersonalizowanej strony internetowej:

  • Gotowe szablony dopasowane wyglądem, stylami i czcionkami do konkretnych kategorii i usług, które można dostosować za pomocą edytora drag and drop.
  • Kreator AI generuje trzy spersonalizowane strony od razu po tym, jak użytkownik odpowie na konkretne pytania dotyczące jego branży, firmy, preferencji i kolorystyki.

Wraz z postępem branży online, GetResponse ewoluował, rozwijając swoją platformę poza podstawowe funkcje e-mail marketingu, aby sprostać wymaganiom użytkowników potrzebujących konkretnych, łatwych i skutecznych rozwiązań. Dzięki Kreatorowi stron właściciele firm mogą prowadzić i automatyzować kampanie marketingowe w GetResponse, jak również budować i rozwijać swoją obecność w Internecie od podstaw. – To nie jest zwykły edytor stron. To inteligentny kreator witryn internetowych, który jest zintegrowany z całym ekosystemem marketingowym platformy GetResponse. W ramach jednej platformy użytkownik może wypromować swoją markę w Internecie oraz dotrzeć do nowych klientów różnymi kanałami – mówi Szymon Grabowski, CEO i założyciel GetResponse.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej informacji dostępnych jest na stronach bit.ly/GetResponse-Kreator-stron i bit.ly/Przedstawiamy-Kreator-stron.

Słuchaj podcastu NowyMarketing