Golden Coil inwestuje w Space Cat Industries, agencję specjalizującą się w marketingu na TikToku

Spółka Golden Coil, której właścicielami są Martyna Karaś i Piotr Żak, nabyła pakiet udziałów w agencji specjalizującej się w marketingu na TikToku i komunikacji z Pokoleniem Z.
O autorze
1 min czytania 2020-10-21

Agencja Space Cat została założona w lutym b.r przez Macieja Skrzypczaka i Barta Woźniaka, strategicznymi inwestorami zostali Maciej Bielicki i Yuri Drabent, wieloletni współpracownicy Macieja Skrzypczaka. Space Cat specjalizuje się w influencer marketingu, TikTok Ads oraz w tworzeniu treści audio i short video. Spółka prowadzi projekty dla między innymi takich marek jak Empik, Decathlon, Iwostin, Park of Poland, Levis. Współpracuje też z domami mediowymi i agencjami, m.in. Przestrzeń i VML. Space Cat zrzesza i reprezentuje we współpracy z markami grono największych TikTokerów – gwiazdy Pokolenia Z.

Agencja Golden Coil oferuje usługi z zakresu marketingu z udziałem twórców internetowych, m.in. strategię, kreację, produkcję wideo i analizy. Specjalizuje się w platformie YouTube. Współpracuje na wyłączność z takimi influencerami jak m.in. Naruciak, Gimper, Mandzio, Poszukiwacz, Magda Bereda czy Lachu. Wiosną 2017 roku usługi współpracujących z nią influencerów zaczęły być oferowane przez Polsat Media w ramach marki Polsat Media AdTube

– Golden Coil to bardzo dobrze funkcjonujący biznes co roku generujący zyski, które postanowiliśmy zainwestować. Długo szukaliśmy spółki, która spełnia dwa warunki – prowadzi działania komplementarne do naszych, oraz zarządzana jest przez team, w który mocno wierzymy. TikTok to przyszłość naszej branży, a Maciej stworzył już dwa udane biznesy związane z marketingiem – cieszymy się z inwestycji w Space Cat! – powiedziała Martyna Karaś, CEO Golden Coil.

Space Cat Industries zamierza przeznaczyć inwestycję na przyspieszenie rozwoju: otwiera nowe rekrutacje, poszerza grono obsługiwanych talentów oraz inwestuje w obszarze social commerce.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj