Golden Marketing Conference – GMC Live! już 1 czerwca

Już 1 czerwca odbędzie się 1. edycja wydarzenia GMC Live!, podczas której zaproszenie prelegenci poruszą tematy związane m.in. ze zmianami wymuszonymi światową izolacją, wzrostem znaczenia e-commerce, przedstawią strategie marketingowe czy opowiedzą o influencer marketingu.
O autorze
1 min czytania 2020-05-27

Golden Marketing Conference to wydarzenie tworzone od 2015 roku i kierowane do marketingowców, specjalistów ds. public relations, dyrektorów marketingu, freelancerów, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki oraz przedsiębiorców. Organizator konferencji ma jasno wyznaczony cel – przekazać jak najwięcej merytorycznej treści, informacji o trendach i przygotować rynek marketingowy na nadchodzące zmiany.

Nie inaczej jest tym razem! Organizator – Grupa MTP – w odpowiedzi na światowe zmiany wywołane przez #Covid-19 postanowił stworzyć dodatkową formułę konferencji w postaci wydarzenia online – GMC Live!

Specjalna koncepcja oparta na prelekcjach oraz wyjątkowy dobór prelegentów stworzony z wybitnych ekspertów i dyrektorów marketingu największych międzynarodowych marek stwarza przełomowy dla branży marketingowej event. A to wszystko w specjalnym, wirtualnym studio wybudowanym w Poznań Congress Center, które zapewnia możliwość realizacji #virtualEvents na najwyższym poziomie.

Już 1 czerwca odbędzie się 1. edycja wydarzenia, na której prelegenci poruszą tematy związane ze zmianami wymuszonymi światową izolacją, wzrostem znaczenia e-commerce, przedstawią strategie marketingowe czy opowiedzą o influencer marketingu. Do udziału w pierwszej edycji nowatorskiego projektu zaproszono licznych prelegentów, w tym także przedstawicieli Grupy MTP, którzy podzielą się z uczestnikami konferencji swoimi doświadczeniami z pracy w ostatnich tygodniach.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Całość będzie bezpłatnie transmitowana na kanale FB Golden Marketing Conference oraz YouTubie.

Ze sceny wykłady wygłoszą m.in.: Marcin Sokołowski, CEO w Sharebee, Andrzej Brandt, head of PCC w Semahead, Angelika Jeżewska, brand manager w Lenovo Polska, Urszula Wilk, dyrektor zarządzający w MediaTalk, Tomasz Bąk, dyrektor marketingu w Citi Handlowy, Grzegorz Miecznikowski oraz Magdalena Szmidt, head w MOSQI.TO.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Szczegółowe informacje na temat Golden Marketing Conference dostępne są na stronie goldenmarketing.pl/gmc-live/

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się