GoldenSubmarine dla marki Monte

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine pracuje dla Monte – marki należącej do firmy Zott. W ramach tej współpracy Agencja przygotowała, dostępny na stronie www.monte.com/pl/, konkurs MONTErzy oraz kampanię promującą akcję.
O autorze
0 min czytania 2017-01-27

MONTErzy to konkurs, w którym wielbiciele Monte mogą stworzyć swój smak oraz opakowanie produktu. Zwycięski projekt ma szansę pojawić się na półkach sklepowych w całej Polsce. Dodatkowo uczestnicy mogą wygrać konsolę PS4 lub bon na zakupy w sklepie toys4boys.pl. Akcja potrwa do 12. lutego.

GoldenSubmarine jest odpowiedzialna za koncepcję, przygotowanie strony konkursowej oraz kreację promującą akcję MONTErzy. Agencja prowadzi również fanpage marki, za który będzie odpowiedzialna również po zakończeniu akcji. Dodatkowo GoldenSubmarine czuwa nad przebiegiem i moderowaniem konkursu. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Carat.

Monte to już trzecia marka firmy Zott, która zdecydowała się na współpracę z GoldenSubmarine. Wcześniej Agencja obsługiwała już kampanie i konkursy marki Jogobella oraz Belriso.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj