Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

GoldenSubmarine pokaże nową stronę Muzeum Narodowego w Krakowie

Agencja GoldenSubmarine wygrała przetarg na stworzenie serwisu internetowego dla Muzeum Narodowego w Krakowie. Za wykonanie projektu odpowiadać będzie GoldenGrid, zespół UX/UI działający pod parasolem agencji. Stronę muzeum w nowej odsłonie zobaczymy na początku 2025 r.
O autorze
1 min czytania 2023-10-10

Muzeum Narodowe w Krakowie to instytucja z ponad 140-letnią tradycją. Ekspozycje stałe oraz wystawy czasowe przyciągają rok w rok ponad milion zwiedzających. Dla większości z nich miejscem pierwszego kontaktu i źródłem informacji o nowych ekspozycjach oraz biletach jest strona mnk.pl. Już wkrótce zyska ona nowoczesną odsłonę. Jest to kolejny etap wprowadzania nowej strategii komunikacji instytucji.  

Głównym zadaniem GoldenGrid będzie stworzenie spójnej koncepcji serwisu, odpowiadającej na potrzeby użytkowników i uwzgledniającej najnowsze trendy UX, UI oraz web designu. Prace nad nową stroną skupią się w pierwszym etapie na zbieraniu danych o dotychczasowym funkcjonowaniu serwisu oraz badaniach i wywiadach z osobami, które z niego korzystają. W dalszych krokach będą tworzone ścieżki użytkownika oraz makiety funkcjonalne. Efektem prac będzie nowoczesny projekt funkcjonalny i graficzny strony, który pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność MNK nie tylko wśród krakowskich instytucji, ale też muzeów europejskich.

GoldenGrid to agencja UX/UI, która działa na rynku od 2021 roku. Swoje zadania realizuje pod parasolem GoldenSubmarine i specjalizuje się w projektach dla e-biznesów. Na swoim koncie ma już szereg projektów UX i analitycznych m.in. dla firm Super-Pharm, Carrefour, Amica, SGH, SKODA czy ING.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj