Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Google świętuje Prima aprilis – wprowadził grę Snake w Mapach Google

Google świętuje Prima aprilis – wprowadził grę Snake w Mapach Google
Pamiętacie kultową już grę Snake, w którą graliśmy na telefonach Nokii? Teraz możemy ponownie w nią zagrać, a to za sprawą Google’a, który z okazji Prima aprilis wskrzesił do życia tę grę.
O autorze
1 min czytania 2019-04-01

Jest już pierwszy markowy żart! Google z okazji tegorocznego Prima aprilis postanowiło wprowadzić kultową grę Snake do Map Google. Polega ona na przesuwaniu palcem po mapie, aby sterować pociągiem w celu zebrania jak najwięcej pasażerów z planszy. Ale uwaga – każda dodatkowa osoba w pojeździe powoduje jego wydłużenie się – czyli tak jak w przypadku zwykłej gry Snake, gdzie wąż stawał się coraz dłuższy z biegiem czasu.

Zbierać pasażerów możemy w różnych lokalizacjach: Kairze, Londynie, San Francisco, Sao Paulo, Sydney oraz Tokio. Trzeba się jednak pospieszyć, bo gra będzie dostępna tylko do końca tygodnia.

W google’owego Snake’a możemy zagrać w urządzeniach mobilnych w Mapach Google, albo w wersji przeglądarkowej na stronie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Szef marketingu Microsoft wysłał do wszystkich pracowników firmy maila, w którym poprosił ich o powstrzymanie się od robienia sobie żartów w dniu 1 kwietnia. Jego zdaniem jakiekolwiek dowcipy mogą przynieść firmie tylko same szkody.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Jakie psikusy zrobiły marki w 2018 roku z okazji prima aprilis?

PS3

A tu podsumowanie markowych psikusów z 2016 roku 😉