Grow Now rozpoczyna współpracę z Fabb

Grow Now, agencja specjalizująca się we wprowadzaniu marek na marketplace’y należąca do Group One, rozpoczyna współpracę z liderem na rynku producentów i sprzedawców tkanin – firmą Fabb. Grow Now zajmie się strategią sprzedaży i rozwoju Fabb na polskich i zagranicznych platformach zakupowych.
O autorze
0 min czytania 2021-10-08

Fabb Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce producentów i dostawców tkanin obiciowych. W ciągu czterech lat marka zrealizowała zamówienia w ponad 40 rynkach i otworzyła placówki w 10 krajach.

Grow Now zajmie się obsługą dwóch marek z portfolio spółki: Fabb, dedykowanej tkaninom i OA, środków do pielęgnacji bezpiecznych dla środowiska bez związków chemicznych PFC. W ofercie znajdują się produkty do czyszczenia mebli, mieszkań, a nawet samochodów.

W ramach współpracy, Grow zajmie się kompleksowym przygotowaniem firmy do wejścia na marketplace’y w Polsce i Europie: Allegro, Empik.com, Amazon, Kaufland, eBay, eMag. Zakres działań obejmie wsparcie Fabb pod kątem prawnym, księgowym i technologicznym, a także całościowe prowadzenie sprzedaży.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj