Grupa KWANKO po rebrandingu

Grupa KWANKO to pionier w dziedzinie performance marketingu, a także kluczowy gracz w branży internetowej i mobilnej reklamy online. Teraz, marka realizująca kampanie na całym świecie, z rocznym obrotem w wysokości 53 mln euro, postanowiła odświeżyć swój wizerunek i zdecydowała się na rebranding.
O autorze
1 min czytania 2016-04-06

KWANKO odświeża swoją markę, wprowadzając nowe logo oraz identyfikację wizualną. Strona internetowa Grupy https://pl.kwanko.com , przeszła przez szereg zmian, mających na celu przede wszystkim przypomnienie i potwierdzenie wartości KWANKO, jakimi są: pasja, innowacja i performance. Nowe efekty wizualne i narzędzia wspierające komunikację, to kwintesencja nowoczesnej i dynamicznej firmy.

Przede wszystkim rozwój

Wprowadzeniu nowej wersji strony towarzyszy również zmiana loga, które teraz jest zdecydowanie bardziej czytelne, uniwersalne, ale przede wszystkim nawiązuje do działalności Grupy. Nowe logo jest proste, ale i pełne dynamiki, co symbolizuje zjednoczoną i silną firmę w pełnej ewolucji. W delikatny sposób podkreśla cechy brandu KWANKO: spójność, doskonalenie i rozwój ludzi oraz technologii.

„Postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek, aby zakomunikować, że KWANKO wciąż się rozwija i konsekwentnie wprowadza zmiany. Bardzo szybka ewolucja grupy i jej rozwój międzynarodowy w 17 krajach zdecydował o tym, że chcieliśmy podkreślić nasze wartości oraz odróżnić się od innych graczy na rynku, umieszczając człowieka i technologie w centrum naszej strategii rozwoju” – komentuje Michał Sołtys, Regional Director CEE Grupy KWANKO.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Nowoczesność i profesjonalizm

Misja KWANKO polega na budowaniu wzajemnych relacji między reklamodawcami, którzy pragną dotrzeć do nowych klientów, a wydawcami, których celem jest monetyzowanie swojej powierzchni reklamowej. KWANKO specjalizuje się w performance marketingu i dociera do użytkowników poprzez reklamę internetową, mobilną oraz emailing RTB. Nowa identyfikacja Grupy tylko utwierdza w przekonaniu o tym, że jest to firma nowoczesna w duchu start-upu, która łączy profesjonalizm oraz wysoką jakość usług z rozwiniętą technologią i wyróżnia się na tle innych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się