Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Grupa On Board Think Kong z konkursem o międzynarodowe praktyki

Grupa zainicjowała projekt „On Board – Think Kong Abroad”, w ramach którego pracownicy mają szansę na wyjazd do jednej z 30 zagranicznych agencji należących do sieci ECCO Network.
O autorze
0 min czytania 2016-07-14

Zwyciężczynią tegorocznego konkursu jest Paulina Janas, Social Media Konsultant w Think Kongu. Paulina dołączy na 2-tygodniowe praktyki do agencji Canela PR z siedzibą w Madrycie. W tym czasie agencje podzielą się doświadczeniem i wiedzą dotyczącą działań digitalowych – głównie budowania strategii dla marek modowo-lifestyle’owych.

„Wymiana pracownicza to szansa na rozwijanie kompetencji i zdobywanie doświadczenia zawodowego za granicą. Projekt podkreśla możliwość współpracy pomiędzy agencjami w ramach sieci ECCO Network. Wyjazd pozwala utrwalić nie tylko umiejętności językowe pracownika, ale przede wszystkim przekłada się na świeże i innowacyjne spojrzenie na realizowane przez agencje projekty” – tłumaczy Prezes Grupy On Board Think Kong, Norbert Ofmański.

Wymiany będą odbywały się regularnie, a do warszawskiej siedziby Grupy On Board Think Kong w przyszłym roku również przybędą nowi tymczasowi pracownicy z całego świata.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj