Grupa Pingwina, marka Salomon i Atomic nawiązują całoroczną współpracę

Testy nart, specjalna strefa relaksu, nagrody z całej kolekcji narciarskiej, górskiej, ale też biegowej – to wszystko czeka na gości korzystających z całorocznych obiektów Grupy Pingwina w Beskidach, którzy są miłośnikami białego szaleństwa, a latem trekkingu i biegów górskich.
O autorze
1 min czytania 2021-12-07

Salomon, Atomic i Grupa Pingwina zapraszają na moc zimowych atrakcji

Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych w Beskidach: Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, a także Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej oraz na Mazurach (Kurza Góra). Pobyt na wspomnianych stokach, zarówno amatorom jak i profesjonalnym zawodnikom, umili szereg imprez planowanych przez Grupę Pingwina, a współorganizowanych także przez markę Salomon i Atomic. Po zabawie na stoku na narciarzy czekać będzie strefa relaksu marek dostępna przy każdej stacji narciarskiej. Z myślą o uczestnikach przygotowano także całą gamę różnorodnych atrakcji i konkursów. Na zwycięzców czekać będą wspaniałe nagrody od Salomona m.in. innowacyjne kaski i gogle, a także wiele innych gadżetów z całej kolekcji biegowej, górskiej i narciarskiej. Dla chętnych dostępne będą również zjazdy testowe i możliwość sprawdzenia nowych nart Salomona i Atomica.

– Salomon i Atomic posiadają wiele obszarów synergicznych, które planujemy wykorzystać w nadchodzącej współpracy, wierząc w jej duży potencjał. Obie marki związane są z narciarstwem jak i szeroko pojętym outdoorem. Rozmawiamy z tymi samymi konsumentami – aktywnymi osobami jeżdżącymi na nartach, na rowerach czy też chodzącymi po górach. Wspieramy się wzajemnie komplementarnie. Zachęcamy także ludzi do wyboru najlepszych sklepów narciarskich w Polsce zrzeszonych pod nazwą „Stacjaeksperta.pl” – to nasz wieloletni koncept, który wspiera wyróżnione sklepy narciarskie w rozwoju swoich eksperckich usług takich jak m.in. skanowanie stóp i termoformowanie butów narciarskich – mówi Iwona Skolicka country marketing manager Salomon.