Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Grzegorz Krychowiak został… budowlańcem! Piłkarz wspiera technologię wznoszenia ścian z naturalnego perlitu i przekonuje do budowania w oparciu o polski wynalazek

O autorze
1 min czytania 2020-12-08

Grzegorz Krychowiak, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, został… budowlańcem! Na filmach prezentujących polską firmę technologiczną DOM 3E Krychowiak buduje ścianę z elementów 3E z naturalnego perlitu i przekonuje: „Z DOM 3E wybudujesz swój wymarzony dom szybko i prosto. Bez zaprawy. Bez docieplenia. Bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie”. Piłkarz jest ambasadorem technologii, która ma szansę zmienić życie ludzi na całym świecie. Na początku roku zainwestował w nią 5 milionów złotych. Teraz postanowił przekonać Polki i Polaków do budowania w oparciu o rodzimy wynalazek.

DOM 3E buduje domy, osiedla i inne obiekty z elementów 3E z perlitu. Precyzyjny kształt i wyjątkowe właściwości elementów powodują, że budowa jest prostsza i szybsza od metod tradycyjnych. Metr kwadratowy ściany powstaje w 20 minut! Elementy łączą się ze sobą metodą klik-klik – bez zaprawy i bez docieplenia, czyli bez szkodliwej chemii. Ściany wzniesione w technologii są wolne od wilgoci, pleśni czy grzybów. DOM 3E stanowi więc doskonałe środowisko dla alergików czy astmatyków. To największa innowacja w branży budowlanej od 100 lat, czyli od momentu, gdy wynaleziono beton komórkowy.

Grzegorz Krychowiak wspiera DOM 3E. Na filmach prezentujących innowację Krychowiak, ubrany w uniform 3E, wspólnie z innymi członkami ekipy budowlanej wznosi ścianę z elementów z perlitu. Robi to z uśmiechem na twarzy, bo przecież budowa w DOM 3E jest prosta i szybka. Piłkarz występuje na białym i ascetycznym tle. To nawiązanie do faktu, że budowa w technologii 3E jest czysta – redukuje ilość zużytej wody i odpadów.

– Tę ścianę wybudowaliśmy w 30 minut! Ściany domku wypoczynkowego 35 metrów kwadratowych możemy wybudować w ciągu pięciu godzin, a ściany domu jednorodzinnego 120 metrów kwadratowych w 24 godziny, czyli w 1 dzień. Z DOM 3E wybudujesz swój wymarzony dom szybko i prosto. Bez zaprawy. Bez docieplenia. Bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie – relacjonuje budowę Krychowiak.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Podobne filmy – różniące się przesłaniem – Krychowiak skierował do architektów, deweloperów i wykonawców, którzy mogą stać się partnerami biznesowymi DOM 3E.

Krychowiak został ambasadorem i inwestorem DOM 3E na początku 2020 roku. Piłkarz przekazał polskiej technologii 5 milionów złotych. Kapitał przeznaczony został na jej dalszy rozwój, a także ekspansję zagraniczną na rynki niemiecki i szwedzki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się