Hardmade City Festival wraca w nowym sezonie

W tym roku czekają 3 miasta, 3 weekendy pełne wolności i line-up pełen zaskakujących propozycji. To druga edycja serii miejskich festiwali, w czasie których możesz wszystko, ale nie musisz nic.
O autorze
1 min czytania 2022-06-06

Hardmade City Festival to sposób na festiwalowy vibe w samym centrum miasta. W tym roku ponownie odwiedzimy Warszawę i Gdańsk i po raz pierwszy wpadniemy do Krakowa. Razem z nami pojawi się  w tych miastach atmosfera totalnego luzu. Będzie kolorowo, wesoło i bez presji.

Zaczynamy 10 czerwca br. w warszawskim Lunaparku. Zadbaliśmy o mocną muzyczną ekipę. Na scenie będzie można zobaczyć Bassa Astrala, Kubę Karasia, Glass Hunters, Kuvaua i wielu innych artystów. Dobre zamknięcie weekendu zapewnią Jake The Rapper, Sima i Speys, czyli silna drużyna Splotu Słonecznego – dziennej imprezy, której nie trzeba nikomu przedstawiać. 

Hardmade City Festival to nie tylko muzyka. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach tie-dye, spróbować swoich sił w tatuażu, odwiedzić vinyl market i rozerwać się w czasie Jengi XXL. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Pierwsza edycja pokazała nam, że obraliśmy dobry kierunek. Młodzi ludzie potrzebują przestrzeni, w której mogą czuć się sobą. Na Hardmade City Festivalu nie ma oczekiwań, znika wszechobecne „muszę” i pojawia się „mogę”. Możesz tańczyć, możesz wziąć udział w warsztatach, ale możesz też po prostu wrzucić na luz ze znajomymi. Tutaj każda decyzja jest dobra – mówi Ewelina Zacharczuk kierownik marki Hardmade.

Następne przystanki Hardmade City Festival to gdańska 100cznia (15-17.07) i krakowskie Forum (5-7.08). Wystąpią tam między innymi: Rosalie, Spisek Jednego, Skarby, Kamp!, Jarecki live, Lulu Malina i Deaf Can Dance. Z atrakcji będzie: silent disco, vintage market, warsztaty, skate jam i dużo okazji, żeby spróbować czegoś nowego. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Warszawa (Lunapark) 10-12.06.2022 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Gdańsk (100cznia) 15-17.07.2022

Kraków (Forum) 5-7.08.2022

Za konceptem miejskiego festiwalu stoi marka Hardmade Kompanii Piwowarskiej, która od początku niczego nie narzuca, bo wie, że łatwiej powiedzieć tak, jeśli możesz powiedzieć nie. Hardmade City Festival wspiera cykl audycji „II śniadanie by Hardmade” w radiu newonce prowadzonych przez Sworo oraz ekipę influencerską w składzie: Kamil Baks (@instabaks), Katarzyna Wolska (@catarinaapolonia), Zuza Ok (@zuzaok) i Filip Głodek (@glodek.chef). 

Szczegóły i rozkład jazdy Hardmade City Festival 2022 znajdziesz na: https://www.facebook.com/hardmadePL/