Herbalife Nutrition nowym sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Firma Herbalife Nutrition została sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Współpraca rozpocznie się podczas marcowych rozgrywek Finałów Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn.
O autorze
1 min czytania 2020-03-04

Herbalife Nutrition to międzynarodowa firma z branży odżywiania, która posiada w swoim portfolio między innymi produkty dedykowane sportowcom – zarówno amatorom, jak i zawodowcom. Globalnie szeroko współpracuje z przedstawicielami świata sportu, jak np. Cristiano Ronaldo, klub piłkarski Los Angeles Galaxy czy siatkarska reprezentacja Francji.

– Misją firmy Herbalife Nutrition jest wskazywanie ludziom drogi do zdrowszego i szczęśliwego życia poprzez propagowanie właściwego odżywiania. Poprzez współpracę z Polską Ligą Siatkówki chcemy podkreślić rolę wartościowego i zbilansowanego żywienia, zarówno w sporcie zawodowym, jak i amatorskim. Siatkówka to jeden z ulubionych sportów polskich kibiców – mamy nadzieję, że popularyzowanie tej dyscypliny sprawi, że aktywność fizyczna połączona z wartościową dietą, stanie się udziałem coraz większej części polskiego społeczeństwa – mówi Konrad Szałkiewicz, dyrektor generalny Herbalife Nutrition.

Inauguracja współpracy pomiędzy Herbalife Nutrition a Polską Ligą Siatkówki będzie miała miejsce przy okazji zbliżających się Półfinałów oraz Finałów Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Kobiet (7-8 marca, Nysa) oraz Mężczyzn (14-15 marca, Katowice).

Herbalife Nutrition będzie także fundatorem nagród dla najlepszych zawodników turniejów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj