Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Hulajnogi Bolt grają świąteczną melodię

Od 18 do 27 grudnia br. hulajnogi Bolt wprowadzają użytkowników w świąteczny nastrój, grając na początku każdego przejazdu słynną świąteczną melodię. Ponadto w aplikacji Bolt zamawiający taksówkę będzie mógł wybrać kategorię “sanie”, a w miejsce ikonki z czasem oczekiwania pojawi się przystrojona choinka. W ten sposób firma chce podziękować swoim użytkownikom za korzystanie z alternatywnych środków transportu w mieście.
O autorze
1 min czytania 2023-12-20

Bolt, największy operator mikromobilności w Europie postanowił podziękować swoim użytkownikom i wprowadzić ich w świąteczny nastrój. Od teraz do 27 grudnia podczas uruchamiania przejazdu, hulajnoga Bolt powita użytkownika słynną, świąteczną melodią. 

– Bolt stale rozwija technologie, które mają na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa oraz komfortu zarówno użytkownikom i użytkowniczkom hulajnóg elektrycznych, jak i innym uczestniczącym w ruchu drogowym. Włączenie na okres bożonarodzeniowy znanej, świątecznej melodii to nasza forma podziękowania użytkownikom za to, że wybierają podróżowanie z nami po mieście – Bartosz Małecki, Senior Operations Manager, Bolt Rentals w Polsce. 

Inny świąteczny akcent pojawia się także w aplikacji Bolt podczas zamawiania przejazdu taksówką. Zamawiający będzie mógł wybrać kategorię “sanie”. Natomiast w miejsce ikony z czasem oczekiwania pojawi się przystrojona świątecznie choinka. 

Mówiące hulajnogi 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ramach działań edukacyjnych, Bolt wprowadził w tym roku funkcję, dzięki której przewrócone hulajnogi elektryczne odpowiadają uczynnym osobom „Dziękuję!”. Aby usłyszeć  od hulajnogi miłe słowo, wystarczy podnieść do pionu przewrócony jednoślad. Rozwiązanie wykorzystuje wbudowane sensory, które oceniają położenie pojazdu i gdy osoba podnosi przewróconą hulajnogę, system dźwiękowego powiadomienia reaguje sygnałem wdzięczności. Jest to kolejne rozwiązanie, edukuje z zasad prawidłowego korzystania z hulajnóg elektrycznych.  Od ubiegłego roku działa w aplikacji Bolt narzędzie do prawidłowego parkowania, które wspierane jest przez sztuczną inteligencję. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing