„IAB Akademia eCommerce” została objęta patronatem Ministerstwa Gopodarki

Wicepremier Waldemar Pawlak podjął decyzję o udzieleniu honorowego patronatu konferencji “IAB Akademia eCommerce”, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2012 w Soho Factory w Warszawie. Konferencja przeznaczona jest dla osób rozpoczynających sprzedaż w internecie.
O autorze
1 min czytania 2012-10-16

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska informuje, że Ministerstwo Gospodarki objęło honorowy patronat nad konferencją ‘IAB Akademia eCommerce’.

– Honorowy patronat Ministerstwa Gospodarki podkreśla unikalny charakter i prestiż konferencji ‘IAB Akademia eCommerce’. Nie pierwszy raz Pan Wicepremier Waldemar Pawlak decyduje się na honorowy patronat wydarzenia organizowanego przez IAB Polska, bowiem już wcześniej podobną decyzję podjął w przypadku innych naszych eventów – powiedziała Aneta Gąsiorek, project manager, IAB Polska

Opisywane wydarzenie zapisze się w kalendarzu polskich konferencji jako unikalne. Eksperci Grupy Roczej E-commerce zdecydowali się zorganizować konferencję mając na uwadze misję IAB Polska, czyli szeroką edukację rynku w zakresie działań w internecie. Dlatego wstęp na dwudniową konferencję to tylko 380 zł netto, a konferencja jest okazją to spotkania i porozmawiania na żywo z autorami ‘Poradnika e-commerce’.

Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się m.in. jak założyć i wypromować sklep internetowy, na jakie aspekty prawne zwrócić uwagę prowadząc e-biznes i wreszcie jak zatroszczyć się o klienta.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj