Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

iDream w sierpniowej akcji zachęca „Kup teraz, zapłać po wakacjach”; rozpoczyna też współpracę z Citi Handlowym

iDream, należąca do Eurotel S.A. sieć sklepów ze sprzętem Apple, przygotowała na sierpień akcję promocyjną „Kup teraz, zapłać po wakacjach”, wspólnie z bankiem Santander
O autorze
2 min czytania 2015-08-11

Rozpoczęła także długofalową współpracę z Citibankiem, dzięki której klienci tego banku, płacąc jego kartą w salonach iDream, otrzymywać będą 5 proc. zniżki.

„Łatwo się używa. I łatwo się kupuje – Kup teraz, zapłać po wakacjach” to promocja przygotowana we współpracy z bankiem Santander. Główna idea promocji jest następująca – jeśli wybierasz się na wakacje i chciałbyś zabrać ze sobą nowy sprzęt, przyjdź po prostu do salonu iDream, kup dowolny sprzęt Apple, a pierwszą ratę zapłać dopiero po wakacjach (pierwsza rata płatna nawet z 3-miesięcznym opóźnieniem). Akcję promocyjną wspiera kampania reklamowa prowadzona przez iDream w kilku kanałach. Jest to m.in. kampania AdWords „Kup teraz, zapłać po wakacjach”, geotargetowana na 8 lokalizacji salonów iDream. Grupą docelową są kobiety i mężczyźni w wieku 30+ lat, zainteresowani nowymi technologiami, elektroniką użytkową, komputerami. Kampanię uzupełniają działania w salonach i w ich otoczeniu w galeriach handlowych (hostessy, ulotki etc.) oraz kampania Digital Signage prowadzona na monitorach umieszczonych przy kasach w sieciach handlowych Alma oraz Piotr i Paweł.

Akcji towarzyszy seria darmowych warsztatów dla wszystkich chętnych, prowadzonych w salonach iDream, których tematyka to: zgrywanie wakacyjnych zdjęć na komputer, udostępnianie w icloud, insagram, retusz, animacja, przycinanie, zarządzanie katalogami, tworzenie prezentacji multimedialnej iMovie, wykorzystanie aplikacji fotograficznych. Dla uczestników warsztatów przygotowano także specjalny rabat na akcesoria Apple, w wysokości 5-10 proc.

Równolegle marka iDream rozpoczyna długofalową współpracę z bankiem Citi Handlowy. Dzięki tej współpracy klienci bank będą mogli korzystać ze specjalnej dedykowanej im oferty, z rabatami na zakupy w iDream na poziomie 5 proc. Oferta obejmuje pełną gamę komputerów Mac, i Padów, iPodów i iPhonów,a także oprogramowania i akcesoriów do powyższych urządzeń. Rabat naliczany jest w sklepach iDream, „automatycznie” przy płatności kartami Citibank. Aby skorzystać z rabatu w sklepie internetowym należy natomiast przy płatności za zakupy wprowadzić kod – 6 pierwszych cyfr karty Citi.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Współpracy dedykowana jest strona.

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, działających w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple. Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.