iDream wystartował z akcją promocyjną Back To School

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, rozpoczyna powakacyjną akcję promocyjną Back To School, skierowaną do studentów i uczniów, ich rodziców oraz pracowników szkół i uczelni.
O autorze
2 min czytania 2015-09-07

Startująca właśnie akcja promocyjna, prowadzona pod hasłem „Back To School”, potrwa do 7 listopada. Objęty jest nią dostępny w sprzedaży w sieci salonów iDream wybrany sprzęt Apple: komputery iMac i Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro, iPady, Apple TV, AirPort Time Capsule, AirPort Extreme, AirPort Express Base Station oraz akcesoria takie jak m.in. klawiatury, myszy komputerowe, zasilacze, adaptery i etui do iPada. Rabat przy zakupie akcesoriów wynosi 6 proc., iPadów – 10 proc., natomiast rabat na komputery Apple wynosi 12 proc.

Promocja jest skierowana do studentów uczelni wyższych oraz uczniów, którzy ukończyli 18 lat, rodziców tych studentów i uczniów oraz pracowników wszystkich instytucji edukacyjnych w Polsce. 

Akcję promocyjną wspiera kampania reklamowa prowadzona m.in. w mediach regionalnych odpowiednich dla salonów iDream, w tym np. w stacjach radiowych, takich jak: Radio Zet Gold Olsztyn, olsztyńskie radio UWM FM, RMF Maxx w Szczecinie, Kielcach, Częstochowie, Bydgoszczy, Białymstoku i Gdańsku, toruńskie Radio Gra, Radio Plus w Gdańsku i Bydgoszczy oraz Polskie Radio Kielce.

Akcja obejmuje także kampanię display w internecie (serwisy studenckie, komputerowe, technologiczne) oraz kampanie AdWords i na Facebooku, jak również plakaty w centrach handlowych, w których mieszczą się salony iDream i na uczelniach w miastach, w których działają salony iDream.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.