IgnitionOne otwiera nowe biuro w Warszawie

IgnitionOne, światowy lider w dziedzinie cyfrowych rozwiązań dla marketingu, ogłosił właśnie otwarcie swojego pierwszego biura w Polsce. Zadaniem oddziału będzie dostarczanie nowatorskiej technologii cyfrowej dla marketingu i usług dla reklamodawców w Europie Środkowo-Wschodniej.
O autorze
1 min czytania 2012-10-09

Ekspansja na nowe rynki, w tym polski, jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie na takie rozwiązania jak Digital Marketing Suite – mówi Will Margiloff, CEO IgnitionOne – Stopień rozwoju branży w Polsce jest imponujący, co pozwala nam uniknąć chaosu i zamieszania w rozdrobnionym rynku. Dzięki temu możemy pominąć etap eksperymentowania charakterystyczny dla rynków rozwijających się.

IgnitionOne podchodzi do rozwoju bardzo mądrze, łącząc najlepszą na świecie technologię z potencjałem kreatywności lokalnej kadry – mówi Mirek Wąsowicz, który pokieruje polskim zespołem. – To właśnie usługi spełniające światowe standardy, od teraz dostępne na lokalnym rynku, czynią naszą ofertę wyjątkową.

Firma, chociaż dopiero otworzyła biuro w Warszawie, od lat pracuje w Polsce z kilkoma wielkimi markami, takimi jak Orange, Netia, Play, Volvo, Easygo.pl i Toyota. – Odkąd rozwiązania zaproponowane przez IgnitionOne stały się częścią naszej internetowej strategii marketingowej, obserwujemy świetne wyniki – mówi Bartłomiej Lipa, Ecommerce Director sieci Play. – Ponad 15 proc. naszej sprzedaży w internecie realizujemy dzięki konwersjom z IgnitionOne, zachowując jednocześnie ponad 25 proc. skuteczności wśród pozyskanych leadów. IgnitionOne pomogło nam też ograniczyć wskaźnik oszustw, który udało nam się zredukować o połowę.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj