Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Informatyka – kierunek zapewniający dobrą pracę teraz i w przyszłości

Informatyka – kierunek zapewniający dobrą pracę teraz i w przyszłości
O autorze
2 min czytania 2023-03-21

W nowoczesnym świecie technologie rozwijają się z zadziwiającą prędkością. Aby za nimi nadążyć, już dziś potrzeba specjalistów z dziedziny informatyki. Czy tak samo będzie za 5, 10 lub 20 lat? Czy studia informatyczne to ścieżka edukacji, która w przyszłości zapewni stałą, dobrze płatną pracę? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania!

Każdego roku tysiące młodych osób decydują się kontynuować edukację w kierunku informatycznym. Zapotrzebowanie na rynku pracy jest dziś w tej dziedzinie ogromne, a również w kontekście najbliższych lat informatyka jest wskazywana jako jeden z najlepszych wyborów zawodowych. Nie da się zaprzeczyć, że jest to zawód przyszłości, czyli taki, w którym według ekspertów będzie duże zapotrzebowanie na rynku pracy w najbliższych latach. Przyjrzyjmy się bliżej konkretnym zawodom, które będą w przyszłości najpotrzebniejsze.

Jakie będą zawody przyszłości na kierunku informatycznym?

Informatyka to szeroko pojęta dziedzina i kierunek studiów, w ramach którego dostępne są różne specjalizacje. Którą wybrać, aby mieć pewność dobrze płatnej pracy teraz i w przyszłości? Eksperci wytypowali pewne zawody związane z informatyką, na które w najbliższych latach będzie na rynku pracy największe zapotrzebowanie.

  • Programista aplikacji biznesowych – tworzenie aplikacji mobilnych i internetowych to przyszłość niemal w każdej dziedzinie biznesu. Branża e-commerce rozwija się w zadziwiającym tempie i wszystkie firmy, które chcą pozostać na topie, muszą za nią nadążać. Dlatego programista aplikacji biznesowych to zdecydowanie zawód przyszłości.
  • Programista gier komputerowych – inaczej game developer to kariera, która daje pewną przyszłość i ogrom satysfakcji dla kreatywnych miłośników rozrywki komputerowej.
  • Analityk cyberbezpieczeństwa – efektywne zabezpieczanie własności intelektualnej czy danych przetwarzanych przez firmy z różnych branż jest koniecznością już dziś, a zapotrzebowanie na tego typu usługi będzie jedynie wzrastać z upływem lat.
  • Grafik komputerowy – potrzeba tworzenia kreatywnych i przyciągających wzrok materiałów reklamowych, logo, plakatów, wizytówek i innych firmowych materiałów z pewnością nie przeminie w ciągu najbliższych lat.

Gdzie zdobyć wykształcenie informatyczne? Studiuj w WSB-NLU!

Wszystkie z wymienionych powyżej specjalizacji znajdziesz między innymi na stronie uczelni wsb-nlu.edu.pl. Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University to uczelnia inna niż wszystkie, na której stosowana jest innowacyjna metoda nauczania – nauczanie przez projekt (Project-Based Learning). Zajęcia prowadzone są przez praktyków z dziedziny informatyki – zawodowych programistów i deweloperów gier, którzy uczą studentów przede wszystkim umiejętności praktycznych, przekazując im swoją wiedzę i doświadczenie. Studenci WSB-NLU już podczas III roku studiów realizują rozbudowane projekty komercyjne dla dużych firm, dzięki czemu po ukończeniu edukacji są już przygotowani do pracy w zawodzie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 

Materiał reklamowy powstały na zlecenie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się