Isotonic Drink od DrWitt

DrWitt Isotonic Drink – najnowsza propozycja marki DrWitt właśnie wchodzi na rynek. Aż 4 warianty smakowe, bez konserwantów, za to z dodatkiem witamin i minerałów, to doskonały sposób na poprawę poziomu nawodnienia i wsparcie organizmu – nie tylko w trakcie wysiłku.
O autorze
1 min czytania 2023-08-01

Już w lipcu, DrWitt poszerza swoją ofertę produktów funkcjonalnych o nowość: napój izotoniczny. Isotonic Drink od DrWitt został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz wszystkich, którzy cenią funkcjonalne rozwiązania w codziennych produktach.

Napoje izotoniczne DrWitt nie zawierają konserwantów, są za to bogate w witaminy i minerały odpowiadając tym samym na potrzebę konsumentów zwracających uwagę na skład produktów. Dodatkowo, wyjątkowy design opakowania zwiększa atrakcyjność DrWitt Isotonic Drink, a idealnie dopasowana do uchwytu rowerowego butelka jest wygodnym wyróżnikiem produktu. 

Nowość jest dostępna w 4 wariantach smakowych: multifruit, lemon, red orange, cactus.   

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wprowadzeniu nowości będzie towarzyszyć szerokie wsparcie marketingowe. 

PS BeDigital zajmie się obsługą marek DrWitt oraz Alcalia w SM

Grupa Maspex rozpoczyna współpracę z agencją z Krakowa, powierzając jej obsługę social media marek DrWitt i Alcalia. BeDigital przejęło prowadzenie profili oraz obsługę kreatywną.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się