Jacek Szulecki w jury festiwalu Eurobest 2015

Ruszyły zgłoszenia do Europejskiego Festiwalu Kreatywności Eurobest, który w tym roku będzie miał miejsce w Antwerpii. Prace można zgłaszać do 25 września, a oceniać je będzie 12 składów jurorskich.
O autorze
1 min czytania 2015-09-03

Do grona tegorocznego jury w kategorii Outdoor/Radio organizatorzy zaprosili Jacka Szuleckiego Executive Creative Director z Mccann Warsaw.

Każdego roku festiwal Eurobest przenosi się do innego miasta, tym samym łącząc lokalną kulturę ze światem kreatywnym. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach1-3 grudnia w Antwerpii, słynnej z kreatywności w wielu formach.

Prace można zgłaszać w kategoriach: Branded Content & Entertainment, Design, Direct, Film, Film Craft, Innovation, Integrated, Interactive, Media, Mobile, Outdoor, PR, Print, Print & Poster Craft, Promo & Activation, Radio. Konkurs został rozszerzony o dwie nowe kategorie, które występują również w ramach Cannes Lions: Creative Effectiveness i Healthcare.

Festiwal Eurobest jest miejscem spotkań dla agencji, technologów, PRowców, designerów, twórców filmowych, klientów i wielu innych profesjonalistów z branży kreatywnej. Program festiwalu daje okazję do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń i networkingu z najlepszymi firmami rynku europejskiego.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Podczas Eurobest odbędą się również finały konkursu Young Creatives Integrated. Polskę będzie reprezentował jeden zespół wybrany podczas krajowych eliminacji.

Więcej informacji na temat wydarzenia, na temat warunków uczestnictwa mogą być znalezione pod adresem.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się