Jaguar oficjalnym partnerem gali Bestsellery Empiku 2021

Już 15-ego lutego poznamy laureatów – najpopularniejszych twórców w kategoriach: Książka, Muzyka, Film oraz Odkrycia Empiku 2021 – czyli młodych, zdolnych artystów, którzy – odważny i oryginalny sposób realizują swoje artystyczne wizje.
O autorze
1 min czytania 2022-02-10

Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce z finałem w postaci gali telewizyjnej. Nominowane i zwycięskie tytuły wskazują klienci poprzez swoje codzienne wybory zakupowe. W ubiegłym roku oddali w ten sposób blisko 50 milionów głosów. Podczas corocznej gali wręczane są nagrody nie tylko dla najpopularniejszych twórców, ale również dla młodych artystów, którzy już zaznaczyli swoją obecność w świecie literatury, muzyki i filmu a ich twórczy fenomen zachwycił eksperckie Jury.

Finał Bestsellerów Empiku 2021 będzie porywającą opowieścią o sile kultury i twórczego talentu, ze spektakularną oprawą wizualną i muzyczną. 15 lutego na scenie wystąpią ulubieńcy polskiej publiczności w nowych aranżacjach znanych i lubianych utworów. Wśród wykonawców są m.in. Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Sanah, Artur Rojek i Julia Wieniawa.

Jaguar to marka, która w wyjątkowy sposób łączy nowoczesność z nutą artyzmu. Na każdym kroku towarzyszy swoim użytkownikom podczas obcowania z niezwykłymi rzeczami. Pomaga im w przekraczaniu własnych barier i ograniczeń i razem z nimi tworzy wyjątkowe doświadczenia wychodzące poza utarte schematy. Tym co wyróżnia Jaguara jest emocjonalny design, nowoczesny luksus, inspirujące innowacje i elektryzujące osiągi. Nie bez powodu to właśnie Jaguar został Partnerem wydarzenia, które wyłoni najbardziej inspirujących, twórczych i pełnych pasji artystów.

Jaguar jako Partner wydarzenia zapewni flotę samochodów, którymi artyści będą podróżować na finałową galę. Dzięki przestronnym, luksusowym i komfortowym wnętrzom Jaguarów artyści będą mogli zrelaksować się i odpocząć na kilka chwil przed swoimi występami na scenie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj