Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

Jak dojechać na koncert Coldplay na PGE Narodowym? Z 50% zniżką na Uber Green oraz Lime

O autorze
1 min czytania 2022-07-07

Już 8 lipca na PGE Narodowym odbędzie się koncert Coldplay. Grupa zobowiązała się, aby występy w ramach obecnej trasy były zrównoważone ekologicznie. W ramach współpracy z PGE Narodowym, na którym odbędzie się koncert, Uber wesprze inicjatywę zespołu oraz jego fanów, oferując kody upoważniające do 50 proc. zniżki na przejazdy Uber Green* oraz Lime**. Jak skorzystać z oferty?

Ekologia i dobro planety jest obecnie istotnym tematem, również dla przemysłu rozrywkowego. Aby pokazać, że obniżenie śladu węglowego jest możliwe, zespół Coldplay zdecydował się dołożyć wszelkich starań, aby koncerty organizowane na ich najnowszej trasie były tak niskoemisyjne, jak to możliwe. Występy będą zarazem eksperymentem. Coldplay, jako pierwsza tak znana grupa muzyczna będzie sprawdzać, do jakiego stopnia jest możliwe zmniejszenie śladu węglowego w trakcie koncertów.

Już w najbliższy piątek, PGE Narodowy wypełni się fanami zespołu spragnionymi usłyszeć najlepsze hity. Aby pomóc grupie oraz fanom w realizacji ekologicznego celu, Uber udostępni specjalne kody, dzięki którym uczestnicy będą mogli skorzystać z 50-procentowej promocji na przejazdy niskoemisyjne Uber Green oraz elektryczne hulajnogi Lime. Zamawiając przejazd Uber Green, użytkownicy mogą zmniejszyć ślad węglowy swojego przejazdu średnio o 30 proc.

Jak skorzystać z oferty:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wpisując GREENCOLDPLAY lub LIMECOLDPLAY w zakładce PROMOCJE, użytkownicy będą mogli skorzystać z 50 proc. zniżki na przejazd na PGE Narodowy i z powrotem. Oferta obejmuje przejazdy Uber Green* oraz hulajnogi Lime zamówione poprzez aplikację Uber**. 

Aby wykorzystać kod promocyjnego na przejazd Lime, należy:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

  1. Pobrać aplikację Uber z AppStore lub Google Play
  2. Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z powyższych kodów

W przypadku przejazdu Uber Green, należy dodatkowo:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  1. Ustawić miejsce docelowe
  2. Ustawić miejsce odbioru
  3. Zamówić przejazd
  4. Po zatwierdzeniu podróży, użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie
  5. Przed wejściem do pojazdu, należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji.

* Promocja obowiązuje na dwa przejazdy Uber Green do lub z PGE Narodowego w dniach 8 i 9 lipca 2022. Maksymalna wartość promocji to 12.50 zł za przejazd.

** Promocja obowiązuje na dwa przejazdy Lime zamówione w aplikacji Uber, do lub z PGE Narodowego w dniach 8 i 9 lipca 2022. Maksymalna wartość promocji to 5 zł za przejazd.