Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jak szybko i korzystnie sfinalizować ofertę handlową? Poznaj zasady tworzenia skutecznej prezentacji handlowej w katowickim Idea Hub

Jak zaprezentować ofertę handlową tak, aby zyskać zaufanie i uwagę klienta? Z jakich elementów powinna składać się dobrze przygotowana prezentacja projektu? W jaki sposób wyselekcjonować najważniejsze informacje?
O autorze
1 min czytania 2017-12-18

Dowiedz się jak stworzyć skuteczną prezentację oferty handlowej podczas warsztatów w katowickim Idea Hub. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek).

Dobrze przygotowana prezentacja projektu to klucz do osiągnięcia sukcesu. Ma ona istotny wpływ na to, czy Twoja oferta zainteresuje potencjalnego klienta bądź inwestora. Prezentacja projektu to również czas, w którym masz szansę pokazać światu efekty swojej ciężkiej pracy. Jak w takim razie skutecznie zaprezentować ofertę i doprowadzić do finalnego zawarcia umowy?

Już 18 grudnia (poniedziałek) w katowickim Idea Hub odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Od zera do biznesu”, które poprowadzi Oscar Rak – przedsiębiorca oraz właściciel agencji Goodkloo. W czasie warsztatów prowadzący opowie jak zaprezentować projekt, aby przekonać drugą stronę do przedstawianej oferty. Oscar Rak przybliży także triki, które znacząco ułatwiają dotarcie do odbiorcy i pozyskanie jego uwagi. Dodatkowo omówi zasady tworzenia atrakcyjnych materiałów wizualnych, wraz z etapami budowania prezentacji oraz sposobami na gromadzenie i selekcjonowanie danych. Na zakończenie warsztatów prelegent podzieli się wiedzą dotyczącą zastosowania tajników metody białego wywiadu, dzięki której w pełni legalnie można dotrzeć do pozornie niedostępnych informacji.

Wydarzenie jest ostatnim spotkaniem z cyklu „Od zera do biznesu”. Celem cyklu jest doskonalenie wiedzy przyszłych, jak i obecnych przedsiębiorców dotyczącej zakładania własnej działalności.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warsztaty poprowadzi Oscar Rak – przedsiębiorca i właściciel agencji Goodkloo. Absolwent WRiTV UŚ oraz SGH, który obecnie spełnia się w roli wykładowcy w Krakowskiej Szkole Filmowej. Na własnej skórze przekonał się jak wygląda praca dla największych światowych korporacji, takich jak Microsoft czy IBM. Nabytym doświadczeniem dzieli się współtworząc projekt edukacyjny Patrzymy Szerzej oraz jako członek stowarzyszenia Gruba, Kolektyw Ludzi Kreatywnych.

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 18.00 do 20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się