Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jaka będzie telewizja przyszłości? Razem z nc+ powracamy z nową edycją Zmienimy Świat

Jaka będzie telewizja przyszłości? Razem z nc+ powracamy z nową edycją Zmienimy Świat
Jak będziemy oglądać telewizje przyszłości? Co będziemy w niej oglądać? To pytania, na które szukamy odpowiedzi wspólnie z Wami w najnowszej edycji naszej akcji Zmienimy Świat, której patronem w tym miesiącu jest nc+.
O autorze
1 min czytania 2016-04-04

Idea cyklu Zmienimy Świat jest bardzo prosta: nasza pasja to innowacje i nowe technologie. Wierzymy, że dzięki nim każdego dnia udaje się zmieniać świat na lepsze. Co miesiąc inspirujemy czytelników Antygrupy, czyli popularnych serwisów o tematyce nowych technologii, biznesu i marketingu – Antyweb, NowyMarketing i MamStartup, do dyskusji nad wybraną dziedziną naszego życia. Szukamy pomysłów na usprawnienia, nowych idei. Nawet tych futurystycznych. Autorów najlepszych nagradzamy.

W tym miesiącu współpracujemy z platformą cyfrową nc+ i pochylamy się nad tematem telewizji – a dokładniej tym, jak będzie wyglądała w przyszłości. Czy zmieni się sposób, w jaki będziemy ją oglądać? Dziś przecież robimy to pod wieloma względami zupełnie inaczej niż jeszcze parę lat temu. Niewielu pewnie przyszłoby do głowy, że będziemy oglądali nasz ulubiony serial na ekranie telefonu. Dziś dzięki takim rozwiązaniom jak nc+ GO staje się to naszą codziennością. Być może za jakiś czas w każdym domu będziemy mogli znaleźć gogle VR, które pozwolą nam jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie cyfrowej rozrywki?

Co będziemy oglądali w telewizji przyszłości? To kolejne intrygujące pytanie. Już dziś platformy cyfrowe oferują nam dostęp do szerokiego wyboru kanałów telewizyjnych – w tym tematycznych: sportowych, filmowych, rozrywkowych, naukowych, biznesowych, informacyjnych, kulturalnych, muzycznych, czy skierowanych do najmłodszych. Do tego wszystkiego mamy dostęp do tysięcy programów, filmów i seriali dostępnych na życzenie w formule VOD. Co nas jeszcze czeka w przyszłości?

Tym razem konkurs Zmienimy Świat podzieliliśmy na dwa etapy. W obu jako nagroda czeka na Was najnowszy, topowy smartfon Samsung Galaxy S7.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pierwszy etap konkursu potrwa od 4 do 17 kwietnia 2016. Pytanie konkursowe brzmi: „Jak będziemy oglądać telewizję przyszłości?”. Swoją odpowiedź powinniście zamieścić w facebookowym komentarzu na stronie zmienimyswiat.pl z dopiskiem #ZmienimySwiat. Na zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia 2016 do północy. Wybierzemy najciekawszy pomysł i nagrodzimy go Samsungiem Galaxy S7.

Drugi etap konkursu rusza już 18 kwietnia i potrwa do 2 maja 2016. Zasady pozostaną bez zmian. Zmieni się tylko pytanie konkursowe, które będzie brzmiało: “Co będziemy oglądać w telewizji przyszłości?”. Autora lub autorkę najciekawszego pomysłu nagrodzimy drugim, identycznym telefonem Samsung Galaxy S7.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Z pełnym regulaminem konkursu możecie zapoznać się na stronie zmienimyswiat.pl.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Czekamy na Wasze odpowiedzi! Powodzenia!