Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Jakie telefony i akcesoria GSM kupują Polacy?

Czasy, kiedy telefon służył nam tylko i wyłącznie do wykonywania połączeń i pisania krótkich wiadomości tekstowych są daleko za nami. Współcześni użytkownicy komórek wykorzystują je do wielu innych czynności – związanych z pracą czy spędzaniem wolnego czasu.
O autorze
3 min czytania 2015-05-14

Telefon staje się spersonalizowanym źródłem rozrywki, komunikatorem i oknem na świat. Przed producentami akcesoriów GSM otwiera to ocean możliwości. Chcąc zwiększyć komfort użytkowania, konsumenci zwracają uwagę nie tylko na posiadanie konkretnego modelu, ale też na gamę gadżetów komplementarnych. O tych cieszących się największą popularnością opowiada Mateusz Gołda z największego polskiego sklepu internetowego NEO24.PL.

„Dokonując zakupu telefonu, klienci zazwyczaj poszukują topowych modeli smartfonów znanych marek. Cieszą się one powodzeniem szczególnie wśród osób młodych, gdyż multimedialny telefon gwarantuje swobodę w działaniu oraz szerokie spektrum możliwości dodatkowych, które są chętnie przez nich wykorzystywane. Klienci biznesowi zwracają uwagę na to, aby telefon był poręczny, szybki oraz posiadał dodatkowe funkcje, takie jak możliwość otwierania i edytowania dokumentów, czy prowadzenia wideokonferencji. Tradycyjne telefony z klawiaturą, ze względu na łatwość użytkowania także mają swoich zwolenników, którymi są głównie starsze osoby, gdyż nowoczesne smartfony z dotykowymi panelami mogą sprawiać trudności w obsłudze” – mówi Mateusz Gołda, Dyrektor Operacyjny z największego polskiego sklepu internetowego NEO24.PL i dodaje – „Często przy okazji wybierania telefonu, konsumenci decydują się od razu na zakup kompatybilnych akcesoriów. Ich ceny zaczynają się już od 20zł.”

Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Współczesne smartfony nie mogą pochwalić się niezniszczalnością. Pomimo swojej wielofunkcyjności, wytrzymałość zdecydowanie nie jest mocną stroną nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli. By cieszyć się swoim smartfonem długie lata, istotne jest, by odpowiednio go zabezpieczyć. Wymiana obudowy lub wyświetlacza to niemały koszt. Bliskie spotkanie telefonu z asfaltem odchudzi portfel nawet o kilkaset złotych. Nawet noszenie go w kieszeni czy torebce może zaowocować niezbyt estetycznymi rysami i zadrapaniami. Dlatego warto zainwestować w wysokiej klasy pokrowiec lub obudowę i folię ochronną. „W NEO24.PL duża popularnością cieszą się akcesoria zalecane przez producenta. Większe firmy oferują szeroki wachlarz kompatybilnych akcesoriów, a zróżnicowana oferta substytutów, tzw. B-brandów, powoduje, iż wybór zamienników jest naprawdę bogaty.” – twierdzi Mateusz Gołda z największego sklepu internetowego NEO24.PL. Dobrze utrzymany telefon wygląda zarówno elegancko, jak i profesjonalnie – o czym powinien pamiętać nie tylko każdy biznesmen.

Telefon z charakterem

Szeroki wybór akcesoriów GSM umożliwia użytkownikowi telefonu jego personalizację – dla wielu klientów NEO24.PL istotne jest bowiem nadanie swojemu smartfonowi osobowości odpowiadającej ich własnej. Czy ma być poważny i profesjonalny? Ma pokazać alternatywny styl życia? Zamiłowanie do mody? Stanowić o wysokim statusie majątkowym? To wszystko można wyrazić za pomocą odpowiedniego etui na telefon. Mając do wyboru tysiące różnorodnych modeli, każdy może wybrać idealny dla siebie i liczyć, że inni nie powielą tego stylu. Mateusz Gołda z NEO24.PL komentuje: „Osoby pracujące często wybierają skórzane osłony i pokrowce. Kolorowe, żelowe i plastikowe etui wybierane są przez młodych użytkowników. Ciekawą opcją są też obudowy 3D – są mało praktyczne, ale niezwykle oryginalne, z pewnością sprawią, że nasz telefon zyska wyjątkowy charakter.”

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W drodze

Kierowcy chętnie inwestują w różnorodne akcesoria, które umożliwiają używanie telefonu w czasie jazdy. Dla tych, którzy dużo podróżują bardzo ważnym aspektem jest możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych podczas kierowania pojazdem. Przydatnym gadżetem jest tutaj słuchawka Bluetooth, która pozwala kierowcom w bezpieczny (i bez łamania prawa) sposób rozmawiać przez telefon. Dobrą opcją jest także uchwyt, który możemy przymocować w wygodnym dla kierowcy miejscu – niezbędnik dla korzystających z funkcji nawigacji w swoich smartfonach. „Oferowane są różne systemy mocowań: od przyssawek do szyby po uchwyty przyczepiane do kratek wentylacyjnych oraz przykręcane do deski rozdzielczej pojazdu. Najtańsze zaczynają się od 20zł. To niska cena za podniesienie bezpieczeństwa jazdy.” – komentuje Mateusz Gołda z NEO24.PL.

Według statystyk najpopularniejszego polskiego sklepu internetowego bezkonkurencyjne w kategorii samochodowych akcesoriów GSM pozostają jednak ładowarki do telefonów. W zestawie od producenta klient z reguły dostaje standardową ładowarkę sieciową. Klienci jednak bardzo chętnie dokupują w NEO24.PL dodatkowe, nowocześniejsze ładowarki samochodowe, USB oraz specjalne banki ładujące, które naładują nasz telefon w podróży czy poza miejscem zamieszkania. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Każdy posiadacz telefonu powinien zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią jego użytkowanie i zadbają o jego bezpieczeństwo. „Nie warto jest marnotrawić pieniędzy na drogie naprawy w serwisach czy na płacenie mandatu. Rozmowa przez telefon podczas jazdy samochodem to 200zł i 5 punktów karnych.” – komentuje Mateusz Gołda ze sklepu NEO24.PL.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Szeroka ofertę telefonów, a także wszystkie niezbędne akcesoria – w bardzo przystępnych cenach – można znaleźć w NEO24.PL. Zamówiony w największym polskim sklepie internetowym towar w ciągu 48h godzin będzie gotowy do odebrania w jednym z prawie 10 000 punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej, na stacjach Orlen, w kioskach sieci RUCH oraz Paczkomatach InPost. Osoby, którym szczególnie zależy na szybkiej dostawie, mogą skorzystać z przesyłki kurierskiej, która dotrze do klienta w ciągu jednego dnia.