James Harvest Sportswear i Kajetan Kajetanowicz – nowy rozdział w sportowych partnerstwach Texet Poland

James Harvest Sportswear i Kajetan Kajetanowicz – nowy rozdział w sportowych partnerstwach Texet Poland
Texet Poland ogłasza rozpoczęcie współpracy z Kajetanem Kajetanowiczem, renomowanym polskim kierowcą rajdowym, i jego zespołem ORLEN Rally Team. W ramach partnerstwa James Harvest Sportswear, marka należąca do Texet Poland, dostarczy odzież dla zespołu oraz zajmie się produkcją oficjalnego merchandisingu.
O autorze
1 min czytania 2024-04-23

Texet Poland, dystrybutor skandynawskich marek odzieży reklamowej, ogłosił rozpoczęcie współpracy między marką ubrań promocyjnych – James Harvest Sportswear a Kajetanem Kajetanowiczem, gwiazdą rajdów samochodowych, oraz jego ekipą ORLEN Rally Team. To partnerstwo z jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców obejmuje dostarczanie odzieży dla zespołu oraz współtworzenie oficjalnego merchandisingu.

Kajetan Kajetanowicz, znany z pasji i ciągłego dążenia do doskonałości, od lat utrzymuje się na podium najważniejszych światowych rajdów, zdobywając m.in. mistrzostwo świata oraz liczne tytuły mistrza Europy i Polski.

– Nie możemy się doczekać, aby wspierać zespół Kajetana w dążeniu do kolejnych zwycięstw. Wierzymy, że nasze produkty nie tylko podkreślą profesjonalizm i dynamikę zespołu, ale też pomogą w kolejnych wygranych na trasach rajdów na całym świecie – podkreśla strategiczne znaczenie nowego partnerstwa Paweł Białas, starszy specjalista ds. marketingu w Texet Poland.

Zespół Kajetana Kajetanowicza wybrał kilka kluczowych produktów z kolekcji James Harvest Sportswear:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Polo Sunset
  • Bluza Melville Heights
  • Lodgetown Softshell

Dzięki tej współpracy Texet Poland kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwój sportu, ponieważ w przeszłości współpracował z innymi osobami i organizacjami ze świata sportu m.in.: z Tomaszem Kucharem, Polskim Związkiem Żeglarstwa czy Akademią Kusznierewicza.

Produkty wybrane przez zespół Kajetana Kajetanowicza znajdziesz na stronie https://texet.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zdjęcie główne: mat. pras.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się