Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Jarek Rybus wzmocni Escolę S.A. na stanowisku communications directora

Jarek Rybus, wieloletni PR manager i rzecznik prasowy spółek Gadu-Gadu i Grupy MAC S.A., dołączył do dynamicznie rozwijającej się polskiej spółki technologicznej Escola S.A., w której objął stanowisko communications directora.
O autorze
1 min czytania 2021-12-07

W Escoli S.A., jednej z czołowych firm tworzących aplikacje mobilne i webowe w Polsce, Jarek Rybus będzie odpowiedzialny za spójność komunikacji korporacyjnej, produktowej, a także relacje inwestorskie.

Jarek Rybus posiada ponad 20-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej, był wieloletnim rzecznikiem prasowym Gadu-Gadu S.A., nadzorował od strony komunikacyjnej debiut popularnego komunikatora GG na warszawskiej GPW. Debiut uznany został debiutem roku. Jest także autorem spektakularnej akcji łączenia użytkowników GG z astronautami na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS, za który spółka otrzymała prestiżową nagrodę branży PR – Złotego Spinacza. Doradza firmom w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowych.

Przez ostatnie 8 lat pracował dla czołowej spółki z sektora edukacji – Grupy MAC S.A., organizując m.in. widowiskowe lądowanie robota Photon w polskiej szkole w celu nauki programowania wśród najmłodszych czy odpowiadając za komunikację projektu e-podręczniki. Jarek Rybus jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Jego pasją jest tworzenie filmów dokumentalnych, wśród których jest wyprodukowany przez niego dokument „Blogersi” o sile internetu i rosnącej roli social media. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj