Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jarosław Szymajda awansował na Head of Key Clients w Multikino Media

W październiku 2023 r. Jarosław Szymajda awansował na stanowisko Head of Key Clients w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
O autorze
1 min czytania 2023-11-22

Na stanowisku Head od Key Clients Jarosław Szymajda odpowiada za rozwój sprzedaży ofert reklamowych z portfolio Multikino Media. Do jego głównych zadań należy koordynacja obsługi domów mediowych i współpraca z kluczowymi klientami, m.in Sony Computer Entertainment Europe, McDonald’s, P4, Coca-Cola oraz Mastercard. W zespole będzie zarządzał pracą sales managerów.

– Jarosław Szymajda ma ponad szesnaście lat doświadczenia w branży reklamowej, w tym siedem lat w pracy po stronie brokera reklamy kinowej. Cieszę się, że osoba, która odnosi liczne sukcesy, objęła stanowisko Head of Key Clients. Wiedza i zaangażowanie Jarka  na pewno wpłyną pozytywnie na wyniki pracy całego zespołu – podkreśla Joanna Oczkowska, Dyrektor Sprzedaży Multikino Media.

Jarosław Szymajda dołączył do Multikino Media w 2016 roku na stanowisko Senior Sales Managera. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako Senior Key Account Manager w spółce IMS sensory media, lidera w świadczeniu usług z zakresu marketingu sensorycznego w Polsce.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj