Jeep został partnerem Dżabal al-Dżajs Flight, najdłuższej na świecie kolejki tyrolskiej

Marka Jeep zapowiedziała nową umowę sponsorską z Toroverde, wiodącą firmą w organizacji ekstremalnych atrakcji, która zbudowała i zarządza kolejką tyrolską Dżabal al-Dżajs Flight w Ras Al Chajma w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
O autorze
0 min czytania 2019-01-31

Dżabal al-Dżajs, najwyższy szczyt Zjednoczonych Emiratów Arabskich (UAE) usytuowany w emiracie Ras Al-Chajma jest „gospodarzem” najdłuższej na świecie kolejki tyrolskiej, Dżabal al-Dżajs Flight, wpisanej do księgi rekordów Guinnessa. Długa na 2,83 km tyrolka, wyróżniona w zestawieniu World Travel Awards 2018, jako najważniejsza atrakcja turystyczna Bliskiego Wschodu, została zaprojektowana i zbudowana przez Toroverde we współpracy z ośrodkiem rozwoju turystyki Ras Al Chajma. Miłośnicy przygód oraz turyści spragnieni mocnych wrażeń mogą przemieszczać się z prędkością nawet 150 km/h na wysokości 1680 m.

W związku z zapowiedzią umowy sponsorskiej z Toroverde, marka Jeep® została „lądowym” partnerem motoryzacyjnym tej najdłuższej na świecie kolejki tyrolskiej. Firma Toroverde będzie miała do dyspozycji niezawodną flotę Jeepów Wranglerów do przewozu osób i wsparcia logistycznego.

źródło: FCA Polska

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj