Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jesteś mistrzem selfie i kochasz słodycze? Ta firma wychodzi naprzeciw Twoim zainteresowaniom!

Jesteś mistrzem selfie i kochasz słodycze? Ta firma wychodzi naprzeciw Twoim zainteresowaniom!
Każdy z nas zna, przynajmniej jedną osobę, która jest mistrzem selfie. Codziennie media społecznościowe zalewane są milionem zdjęć, a większość z nich to zdjęcia robione naszym twarzą. Brytyjska firma Candy Mechanics stworzyła idealny produkt dla miłośników autoportretów. O czym mowa?
O autorze
1 min czytania 2017-08-03

Czekoladowe lizaki „Selfie lolipops” dzięki wykorzystaniu technologii, przyjmują kształt głowy osoby z fotografii. Kluczem sukcesu marki jest aplikacja, dzięki której tworzymy specjalny filmik naszej twarzy z obu profili. Program dostaje nasz wizerunek w 3D i na jego podstawie rzeźbi naszą twarz w czekoladowej bryle. Co więcej, możesz za dodatkowego funta pozłocić swoje lizakowe podobieństwo.

Takie wykorzystanie technologii to idealny prezent dla miłośnika selfie! Takie lizaki zamówisz przez Internet za 20 funtów.

Dzięki tym lizakom marka odniosła wielki sukces. Słodycze budzą emocje, kojarzą się z przyjemnością, a marketerzy dzięki nim mogą osiągnąć cel – skutecznie trafić z przekazem do swoich odbiorców.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Chcemy więcej takich smacznych pomysłów!

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu i że nie ważne jak mówią, byleby mówili. Tę zasadę wykorzystali właściciele Tajlandzkiej restauracji, by wypromować swoją cukiernię. Pudding kokosowy to uwielbiany przez wszystkich tajlandzki smakołyk. Jeden z lokalnych cukierników postanowił podawać pudding w kształcie małych szczeniaczków buldoga francuskiego.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się