Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jet.Mail przejęte przez OMG

JetMail to jeden z pierwszych na rynku systemów do email marketingu i marketingu baz danych w Polsce. Wcześniej w rękach IMP, dziś pod pieczą Online Media Group, będzie wspierał rozwój firmy w kierunku usług sprzedażowych dla biznesu.
O autorze
1 min czytania 2012-10-18

Online Media Group (OMG) Poland przejął cały system, wraz z bazami danych. Według słów Rafała Oracza (prezes OMG), decyzja o przejęciu systemu wiąże się z rosnącym znaczeniem marketingu baz danych i samej specjalizacji OMG w generowaniu leadów sprzedażowych. Posiadanie własnego narzędzia ma także obniżyć koszty kampanii realizowanych przez firmę i ułatwić rozwój produktów opartych na bazach danych.

Jak dodaje Magdalena Czachowska, dyrektor zarządzająca OMG – Jet.Mail wciąż jest jednym z najbardziej wydajnych systemów o najbardziej rozbudowanych funkcjonalnościach do email marketingu w Polsce. Narzędzie posiada również funkcjonalności służące do obsługi i monitorowania kampanii SMSowych. Naszym celem, oprócz wsparcia dotychczasowych kampanii OMG narzędziem Jet.Mail, jest również jego dalsza rozbudowa i tym samym – rozwój możliwości oferowanych przez firmę.

Pierwszą kampanią z użyciem narzędzia Jet.Mail były działania realizowane w wyniku wygranego przez OMG przetargu dla Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj